Tantum - niezawodny lek na ból gardła i pomocny przy przeziębieniu i grypie

Męczy Cię ból gardła? Zatem nie zwlekaj i sięgnij po popularny i chętnie wybierany przez pacjentów lek - Tantum Verde. Produkt za sprawą połączenia składników aktywnych przynosi natychmiastowe ukojenie przy podrażnionej, nabrzmiałej, przekrwionej i bolącej śluzówce gardła. Co więcej, Tantum Verde efektywnie radzi sobie nie tylko z podrażnieniami, ale i stanami zapalnymi jamy ustnej, takimi jak zapalenie gardła, migdałków czy dziąseł. Produkty znajdziesz w postaci łatwego w aplikacji aerozolu, tabletek do ssania lub płynu do płukania. Każdy z nich wykazuje się właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi i antyseptycznymi, dzięki czemu (zwłaszcza wspomniany płyn) może być stosowany po zabiegach stomatologicznych czy leczeniu urazów błony śluzowej jamy ustnej, wynikających z użytkowania aparatu ortodontycznego lub protez zębowych. Warto wiedzieć, że producent poszerzył swój asortyment o produkty pomocne w walce z objawami przeziębienia i grypy - Tantum Flu. Jego bogatą ofertę znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Zmniejsz ból gardła, podrażnienia jamy ustnej lub nieprzyjemne objawy przeziębienia z produktami od Tantum!

W ofercie marki znajdziesz popularny Tantum Verde aerozol, lek dla całej rodziny opracowany z myślą o łagodzeniu bólu gardła i stanów zapalnych jamy ustnej. Tantum Verde dla dzieci i dorosłych ma łatwą w aplikacji formę, która pozwala w szybki i bezpieczny sposób zaaplikować substancje aktywne na podrażnioną błonę śluzową. Co istotne, lek może być podawany nawet małym dzieciom (powyżej 4 kg masy ciała). Produkt działa znieczulająco, przynosząc natychmiastowe ukojenie w bólu i swobodne przełykanie. W jakim jeszcze przypadku możesz zastosować Tantum Verde? Skład leku został opracowany tak, aby wykazywał się działaniem przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz antyseptycznym. Dzięki temu produkt może być stosowany po zapaleniu błon śluzowych, radioterapii, zabiegach stomatologicznych, operacyjnych laryngologicznych czy po inkubacji. Kolejnym chętnie wybieranym lekiem jest Tantum Verde tabletki do ssania, który znajdziesz w wielu wariantach smakowych - miętowym, cytrynowym, miodowo-pomarańczowym czy eukaliptusowym. Producent poszerzył swój asortyment o Tantum Natura - smak pomarańczowo-miodowy i cytrynowy. Suplement został wzbogacony we wzmacniającą odporność witaminę C, cynk, propolis oraz ekstrakty roślinne. Oferuje też Tantum Verde płyn do płukania jamy ustnej i gardła, który łagodzi stany zapalne, działa przeciwbólowo i antyseptycznie, a także Tantum Flu - saszetki do sporządzania roztworu w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy. Co ważne, dostępny jest Tantum Verde bez recepty, jednak przed zastosowaniem wspomnianych produktów warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia