• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 59 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 59 zł, przy wyborze wysyłki DPD, InPost, ORLEN Paczka, DHL POP
Legalna apteka
  1. Theraflu
    (8 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Theraflu - leki na przeziębienie i grypę

Theraflu to linia preparatów pomocnych w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Leki, które znajdziesz w Aptece Melissa dostępne są bez recepty. Produkty skutecznie radzą sobie z bólem głowy, mięśniowym, kostno-stawowymi, gardła, a także gorączką, katarem, zatkanym nosem czy problemami z zatokami. Receptury produktów opierają się na dobroczynnym działaniu paracetamolu, który wykazuje się właściwościami przeciwbólowymi i przeciwgorączkowymi. Produkt warto mieć zawsze pod ręką i sięgnąć w chwilach osłabienia i uczucia złapanej infekcji. Produkty Theraflu znajdziesz w saszetkach, dzięki którym przygotujesz rozgrzewający napój. Łatwa forma leku przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy na co dzień mają problemy z przełykaniem tabletek. Ofertę marki znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Theraflu - skład opracowany z myślą o różnych potrzebach pacjentów

Wśród bogatego asortymentu marki znajdziesz m.in. takie produkty jak Theraflu Extra Grip. Lek został opracowany z myślą o nieprzyjemnych objawach grypy i przeziębienia. Produkt przynosi szybkie ukojenie w takich dolegliwościach jak: ból głowy, mięśni, stawów, gardła, a także kaszlu czy gorączce. W przypadku problemów z zatokami powstał natomiast Theraflu Zatoki. Produkt, dzięki połączeniu składników aktywnych takich jak paracetamol i chlorowodorek fenylefryny, wykazuje się działaniem  przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, a także redukuje obrzęk, przekrwienie błony śluzowej i udrażnia zatoki. Co więcej, dzięki płynnej formie, lek rozgrzewa i szybko się wchłania.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE