1. Produkty w kategoriach
    (3 produkty)

Theraflu - leki na przeziębienie i grypę

Theraflu to linia preparatów pomocnych w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Leki, które znajdziesz w Aptece Melissa dostępne są bez recepty. Produkty skutecznie radzą sobie z bólem głowy, mięśniowym, kostno-stawowymi, gardła, a także gorączką, katarem, zatkanym nosem czy problemami z zatokami. Receptury produktów opierają się na dobroczynnym działaniu paracetamolu, który wykazuje się właściwościami przeciwbólowymi i przeciwgorączkowymi. Produkt warto mieć zawsze pod ręką i sięgnąć w chwilach osłabienia i uczucia złapanej infekcji. Produkty Theraflu znajdziesz w saszetkach, dzięki którym przygotujesz rozgrzewający napój. Łatwa forma leku przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy na co dzień mają problemy z przełykaniem tabletek. Ofertę marki znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Theraflu - skład opracowany z myślą o różnych potrzebach pacjentów

Wśród bogatego asortymentu marki znajdziesz m.in. takie produkty jak Theraflu Extra Grip. Lek został opracowany z myślą o nieprzyjemnych objawach grypy i przeziębienia. Produkt przynosi szybkie ukojenie w takich dolegliwościach jak: ból głowy, mięśni, stawów, gardła, a także kaszlu czy gorączce. W przypadku problemów z zatokami powstał natomiast Theraflu Zatoki. Produkt, dzięki połączeniu składników aktywnych takich jak paracetamol i chlorowodorek fenylefryny, wykazuje się działaniem  przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, a także redukuje obrzęk, przekrwienie błony śluzowej i udrażnia zatoki. Co więcej, dzięki płynnej formie, lek rozgrzewa i szybko się wchłania.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia