1. ULGIX
    (5 produkty)

Ulgix - usprawnia pracę jelit, zapobiega zaparciom i zwalcza wzdęcia

Często męczą Cię zaparcia? Przez wzdęty brzuch nie możesz założyć ulubionych ubrań? A może nieustannie Ci się odbija lub towarzyszy Ci uczucie pełności? W tych nieprzyjemnych dolegliwościach może pomóc Ulgix. Produkt stosowany jest dla łagodzenia objawów związanych z nagromadzeniem w żołądku i jelitach gazów, powstałych w wyniku fermentacji jelitowej w trakcie trawienia. Wspomaga on leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, a także jest wykorzystywany do badań ultrasonograficznych, radiologicznych czy gastroskopowych pacjentów. Wyrób medyczny pozwala usunąć powietrze i gazy z przewodu pokarmowego, dzięki czemu redukuje nieprzyjemne dolegliwości i redukuje trudności związane ze skuteczną diagnostyką w obrębie jamy brzusznej. W ofercie marki znajdziesz również Ulgix Max czy Ulgix Laxi. Sprawdź jej asortyment na apteka-melissa.pl.

Ulgix Wzdęcia - skuteczna pomoc w nieprzyjemnych dolegliwościach układu pokarmowego

Jednym z najchętniej wybieranych produktów na wzdęcia jest Ulgix. Skład został opracowany w taki sposób, aby szybko zredukować nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Głównym składnikiem Ulgix jest simetikon - związek krzemu, który jest substancją powierzchniowo czynną. To właśnie dzięki niej zmniejsza się napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu w przewodzie pokarmowym. W ten sposób są one wchłaniane przez ścianę jelita lub usuwane przy pomocy ruchów perystaltycznych z organizmu. Produkt sprawdza się w przypadku leczenia objawowego zaburzeń żołądkowo-jelitowych, których efektem jest gromadzenie gazów czy uczucie pełności lub odbijanie. Dlatego, jeśli towarzyszą Ci podobne dolegliwości warto sięgnąć po Ulgix Wzdęcia. Ulotka dołączona do opakowania zawiera wszystkie niezbędne informacje o stosowaniu wyrobu medycznego. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. W ofercie marki znajdziesz również Ulgix Max. Po jakim czasie działa? Jedna tabletka wyrobu medycznego zawiera większą dawkę simetikonu, dzięki czemu szybko łagodzi nieprzyjemne dolegliwości. W asortymencie znajdziesz także Ulgix Laxi na zaparcia. Produkt za sprawą swojego składu ułatwia wypróżnianie poprzez zwiększenie objętości i zmianę konsystencji stolca.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ