Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. XENNA
    (4)
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

XENNA - na zaparcia

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Prawidłowa perystaltyka jelit uzależniona jest od wielu czynników, a za jej zaburzenie może odpowiadać m.in. dieta uboga w błonnik lub bazująca na przetworzonej żywności, brak odpowiedniego nawodnienia lub ruchu, permanentny stres czy nieprawidłowe stężenie hormonów. Ze względu na te ostatnie z problemem zaparć mogą borykać się kobiety w ciąży czy spodziewające się miesiączki. Pod wpływem progesteronu procesy trawienne mogą ulec spowolnieniu, co przekłada się na zmniejszenie częstotliwości wypróżniania. Przed okresem organizm kobiet gromadzi wodę, którą w trakcie krwawienia zaczyna wydalać, co z kolei powoduje częstsze parcie na stolec. Jeśli jednak będziesz mieć trudności z wypróżnianiem lub Twój brzuch wciąż będzie wzdęty, wówczas warto wspomóc organizm. Produkty Xenna powstały z myślą o walce z problemem zaparć oraz w trosce o zapewnienie prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego.

Xenna, Xenna Balance, Xenna Junor i Xenna Extra - po jakim czasie działa i dlaczego warto?

Zaparcia mogą pojawić się u każdego. Doraźne są najczęściej efektem zmiany diety, weekendowego biesiadowania, stresu czy dalekiej podróży. U niektórych jednak problemy z wypróżnianiem mogą mieć charakter powtarzalny lub długotrwały. Zaparciom mogą towarzyszyć bóle brzucha, uczucie ciężkości, obrzmienia, opuchnięcia, a także obniżone samopoczucie. Co więcej, mogą wiązać się również z tyciem. Dlatego warto podejść do problemu kompleksowo i zatroszczyć się o dietę bogatą w warzywa, owoce oraz pełnoziarniste węglowodany. Nie mniej ważny dla zdrowia jelit są: ruch, relaks czy odpowiednie nawodnienie. Warto również wspomóc swój organizm, wybierając produkty Xenna i Xenna Extra na zaparcia. Opinie o obu są pozytywne; preparaty pomagają pacjentom uregulować wypróżnienia i zredukować nieprzyjemne dolegliwości. W ofercie znajdziesz również Xenna Balance, która za sprawą substancji czynnej - Makrogol 3350, charakteryzuje się wiązaniem wody, dzięki czemu zmiękcza stolec i ułatwia jego wydalanie. Producent przygotował także regulujące wypróżnianie herbatki - Xenna Fix oraz produkty dla dzieci - Xenna Balance Junior.

Odchudzanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji. Jednak ze względu na rosnącą...
CZYTAJ
Liszaj płaski (łac. lichen planus) to przewlekła, zapalna choroba skóry i błon śluzowych o niejasnej...
CZYTAJ
Wśród zachodnich społeczeństw, uczucie dyskomfortu związane z pasażem jelitowym stało się częścią codziennego życia. Stres...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia