Preparaty i suplementy na prezent – dla zdrowia Twoich bliskich!

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla swoich bliskich? Apteka Melissa i jej szeroki asortyment produktów przychodzi z pomocą! Dlaczego to właśnie u nas warto zaopatrzyć się w podarunki dla rodziny i przyjaciół? Po pierwsze – mamy ogromny wybór preparatów i suplementów na prezent – dla niego, dla niej czy dla seniorów. Po drugie – w aptece internetowej możesz wybierać podarunki bez stresu i bez pośpiechu. Po trzecie – konkurencyjne ceny sprawią, że przy zakupie prezentu bliskiej osoby być może skusisz się również na upominek dla siebie. A to wszystko dostarczymy Ci szybko, sprawnie i do domu – niezawodnym kurierem!

Świąteczne prezenty dla niej, dla niego, dla seniora – znajdziesz je w Aptece Melissa

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie i kondycję swoich najbliższych i przyjaciół, to preparaty zdrowotne i suplementy na prezent będą doskonałym pomysłem. Jako podarunek dla kobiety sprawdzi się z pewnością zestaw kapsułek czy tabletek na skórę, włosy i paznokcie. Aktywnemu mężczyźnie warto sprezentować suplementy diety dla osób ćwiczących regularnie (zwłaszcza, jeśli w jego treningu dominują ćwiczenia siłowe). Suplementy na prezent to także preparaty dla seniorów – z miłorzębem japońskim i lecytyną na poprawę pamięci i samopoczucia, z walerianą i melisą – na ukojenie nerwów i dobry sen, a także z sylimaryną – dla zdrowia wątroby i wsparcia jej działania. Polecamy także preparaty wspomagające rzucanie palenia oraz wpływające na prawidłową pracę serca. Warto również zaznaczyć, że wszystkie suplementy na prezent w Aptece Melissa dostępne są w różnych postaciach – syropów, kapsułek, tabletek, toników – dzięki czemu żadna osoba nie będzie miała problemu z ich regularnym przyjmowaniem.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-20

Choroba afektywna dwubiegunowa - objawy, diagnostyka, leczenie
Choroba afektywna dwubiegunowa lub zaburzenia afektywne dwubiegunowe (skrótowo: ChAD, dawniej określane jako psychoza maniakalno-depresyjna lub...

2021-09-17

Rodzaje, objawy i leczenie zapalenia wątroby
Wątroba to niezwykle ważny narząd w organizmie człowieka, a dodatkowo największy w ciele gruczoł. Jest...

2021-09-16

Glinka biała (kaolin). Jak działa na skórę?
Biała glinka, zwana także kaolinem, to jeden z najczęściej używanych składników w kosmetykach naturalnych, z...