Suplementy diety od Aura Herbals

Firma Aura Herbals zaczynała w 2007 r. od tworzenia ekologicznych i zdrowych produktów. Jednak nie wszystkie najważniejsze składniki oraz mikroelementy organizm ludzki jest w stanie otrzymać z pożywienia, dlatego producent zdecydował się na dodanie do asortymentu suplementów diety. Produkty Aura Herbals znajdziesz w wielu aptekach, a także dużych sieciach drogeryjnych. Tworzone są z miłości do natury, zdrowia i ludzi. Pozwalają one w prosty sposób uzupełnić dietę w niezbędne witaminy, minerały oraz cenne składniki aktywne. Każdy z produktów posiada unikalną recepturę, która została opracowana przez specjalistów. Wszystkie etapy produkcji są ściśle kontrolowane. Do stworzenia formuł producent wymaga wyników analiz mikrobiologicznych, zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przestrzega wszystkich zasad zgodnie z systemem HACCP. Współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców na całym świecie - każdy z nich jest dokładnie weryfikowany. Cały proces sprawdzania danego dostawcy może trwać nawet pół roku, ale dzięki niemu Aura Herbals ma pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. W ten sposób klienci mogą być pewni jakości dostarczanych produktów. Sprawdź ofertę producenta w internetowej Aptece Melissa!

Ekologiczne preparaty w kroplach i kapsułkach

Suplementy diety od Aura Herbals są produkowane z naturalnych składników. Zawierają wysokie stężenia składników aktywnych. Firma kieruje się zasadą Clean Label, tzn. im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Witaminy w kroplach nie posiadają sztucznych barwników czy konserwantów. Jedną z nich jest preparat witamina D3+K2, który sprzyja utrzymaniu zdrowych kości oraz układu odpornościowego i krwionośnego. Krople umożliwiają lepsze przyswajanie się formuły. Innym suplementem diety, dostępnym zarówno w kroplach, jak i kapsułkach, jest witamina ADEK. Kompleks uzupełnia niedobry witamin A, D, E oraz K w organizmie. Jeśli masz problemy ze zdrowiem włosów, paznokci lub skóry, to warto zastanowić się na kolagenem rybim - wersja od Aura Herbals cechuje się bardzo wysoką przyswajalnością. Z kolei preparaty marki Argentum200 występują w formie płynu lub mgiełki w których zawartość srebra koloidalnego wynosi od 25 do 200 ppm. Wspomagają walkę z problemami skórnymi.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-20

Choroba afektywna dwubiegunowa - objawy, diagnostyka, leczenie
Choroba afektywna dwubiegunowa lub zaburzenia afektywne dwubiegunowe (skrótowo: ChAD, dawniej określane jako psychoza maniakalno-depresyjna lub...

2021-09-17

Rodzaje, objawy i leczenie zapalenia wątroby
Wątroba to niezwykle ważny narząd w organizmie człowieka, a dodatkowo największy w ciele gruczoł. Jest...

2021-09-16

Glinka biała (kaolin). Jak działa na skórę?
Biała glinka, zwana także kaolinem, to jeden z najczęściej używanych składników w kosmetykach naturalnych, z...