1. Produkty w kategoriach
    (4 produkty)

Bamboolife Sp. z o. o. - ekologiczne produkty higieniczne wykonane z bambusa

Bamboolife to firma wytwarzająca szeroką gamę produktów higienicznych. Asortyment jest nie tylko przyjazny dla skóry, ale i produkowany w sposób niewpływający na środowisko naturalne. Produkty wytwarzane są bowiem z bambusa, najszybciej rosnącej rośliny na świecie. Aby wyhodować dorodne drzewa potrzeba 20-30 lat, tymczasem niektóre odmiany bambusa rosną w tempie 1-2 metry dziennie lub 18 metrów w ciągu 3 miesięcy. Co więcej, włókno bambusowe ma aż o 65% mniej węgla niż włókno drzewne. Dlatego też, produkcja wyrobów bambusowych jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Ponadto roślina ta jest surowcem hipoalergicznym, a także wolnym od substancji zapachowych, nawozów czy pestycydów, dzięki czemu jest przyjazna i delikatna dla skór wrażliwych i skłonnych do alergii. Dodatkowo, bambus wykazuje się właściwościami antybakteryjnymi i nawilżającymi. Szeroki wybór produktów marki Bamboolife znajdziesz na stronie apteka-melissa.pl.

Bamboolifie - hipoalergiczne i ekologiczne produkty

Firma kładzie silny nacisk na ekologię, dlatego produkowany asortyment, w porównaniu z innymi markami, ma znacznie niższy poziom emisji dwutlenku węgla. Ponadto, brand wraz z World Land Trust w 2016 roku ogłosił partnerstwo w zakresie jego kompensacji. Ma to na celu ochronę oraz odbudowę lasu deszczowego w Wietnamie. Oprócz tego, produkty higieniczne wykonane z bambusowego włókna, dzięki eliminacji podrażniających alergenów, są delikatne dla skór wrażliwych i podatnych na alergie. W Asortymencie znajdziesz m.in. Bamboolove Pieluszki z włóknem bambusowym, które znajdziesz w różnym przedziale wagowym, dzięki czemu dopasujesz idealny model dla swojego maluszka. Wyrób medyczny powstał w trosce o najbardziej wrażliwą i delikatną skórę dziecka. Oprócz tego, pieluszki zapewniają optymalny komfort termiczny, nie powodują odparzeń oraz wykazują się świetnymi właściwościami chłonnymi. Co więcej, są biodegradowalne i tym samym przyjazne dla środowiska.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Każdy, kto jest fanem sagi o Harrym Potterze, może pamiętać, że w filmie „Harry Potter...
CZYTAJ
Skóra twarzy jest wyjątkowo wrażliwa i ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego jeśli zdecydujesz...
CZYTAJ
Kwercetyna to jeden z najobficiej występujących przeciwutleniaczy w diecie. Można ją znaleźć w barwnikach wielu...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia