Produkty do pielęgnacji oczu od Bausch & Lomb

Firma specjalizuje się w soczewkach kontaktowych, kroplach do oczu, a także innych produktach optycznych. To amerykańskie przedsiębiorstwo zostało założone w 1853 r. przez Johna Jacoba Bauscha i Henry’ego Lomba. Zasłynęło z gumowych oprawek okularowych, które wymagały wysoce precyzyjnego wykonania. Jedna z najbardziej znanych marek okularów, Ray-Ban, jest produkowana od 1999 r. przez Bausch & Lomb. W 1971 firma wprowadziła na rynek pierwsze miękkie soczewki kontaktowe i nadal jest największym światowym dostawcą produktów do pielęgnacji oczu. Producent oferuje także farmaceutyki, suplementy diety, wyroby oraz sprzęt medyczny. Obecnie daje zatrudnienie ponad 13 tysiącom osób w 36 krajach. W zakres innych produktów optycznych, które wytwarza przedsiębiorstwo, wchodzą: migawki aparatów fotograficznych, lornetki czy mikroskopy. Firma stawia na innowacje, jakość i kunszt, które zapoczątkowali ich założyciele. Co jeszcze znajduje się w asortymencie przedsiębiorstwa? Kolagen nowej generacji w różnych smakach z 4Flex oraz suplementy diety dla kobiet w ciąży Falvit Mama. Obecnie Bausch & Lomb jest uznawany za jednego z największych producentów soczewek kontaktowych i sprzętu medycznego w USA. Sprawdź ofertę firmy w internetowej Aptece Melissa z szybką wysyłką do domu!

Co znajduje się w asortymencie producenta?

W ofercie Bausch & Lomb znajduje się wiele marek przeznaczonych wyłącznie do pielęgnacji oczu. Wyroby medyczne od Hyal-Drop są odpowiednie do stosowania w celu poprawy nawilżenia gałki ocznej. Zawierają kwas hialuronowy, który niweluje podrażnienia. Formuły wolne od konserwantów i buforów. Z kolei krople do oczu Ektin są wskazane do leczenia, a także zapobiegania objawom alergicznego zapalenia spojówek. Przynosi ulgę swędzącym, podrażnionym, zaczerwienionym czy łzawiącym oczom. Może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Odpowiedni także w przypadku noszenia soczewek kontaktowych. Preparat nawilżający oczy oraz soczewki kontaktowe Artelac Rebalance jest wskazany do łagodzenia uporczywych objawów ze strony oczu, które zostały wywołane przez przewlekły niedobór łez. Przynosi długotrwałą ulgę.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-24

Botoks (toksyna botulinowa) w medycynie estetycznej i konwencjonalnej
Botoks, czyli w nomenklaturze medycznej toksyna botulinowa lub jad kiełbasiany, to silnie toksyczna substancja wytwarzana...

2021-09-23

Rodzaje cery. Jak dobrać do nich odpowiednią pielęgnację?
Skóra dzień po dniu poddawana jest działaniu czynników zewnętrznych, które wpływają na jej wygląd. Różne...

2021-09-22

Ząbkowanie u niemowląt. Jak uśmierzyć ból dziecka?
Ząbkowanie prędzej czy później czeka każde dziecko. Jest ono uciążliwe nie tylko dla malucha, lecz...