Bio Planet, czyli producent naturalnej i ekologicznej żywności

Celem Bio Planet jest dostarczanie najwyższej jakości certyfikowanej żywności ekologicznej. Surowce do jej wytworzenia pochodzą z Polski i kilkudziesięciu innych krajów. W ofercie firmy znajdziesz ponad 7000 produktów w rozsądnej cenie. Charakteryzują się tym, że są bezpieczne oraz bogate w substancje odżywcze. Zawierają także więcej witamin, minerałów i innych cennych składników niż produkty otrzymane w konwencjonalny sposób. Nie dostarczają żadnych toksycznych substancji chemicznych, a także są gwarantem dobrego, naturalnego smaku, pozbawionego sztucznych dodatków. Od 2006 r. Bio Planet oferuje certyfikowane produkty ekologiczne. Wśród nich jest ponad 300 marek, m.in. Sip Sap, Gentle Day, Santini, Gron Balance, Neobio, Crystalline Planet czy Sante Naturkosmetik. Bio Planet dystrybuuje wyselekcjonowane surowce ekologiczne pochodzące z terenów ich naturalnego występowania: kasza gryczana z Polski, syrop klonowy z Kanady, a suszone figi czy rodzynki z Turcji. Aby potwierdzić ich wysoką jakość przeprowadzane są testy na obecność pestycydów, zawartość mikotoksyn, parametry mikrobiologiczne i fizykochemiczne, które wykonywane są w zewnętrznych, akredytowanych laboratoriach. Jeśli chcesz samodzielnie sprawdzić jakość żywności ekologicznej Bio Planet, to w internetowej Aptece Melissa znajdziesz jej szeroką ofertą.

Które produkty z oferty Bio Planet wybrać?

Wszystkie produkty Bio Planet posiadają certyfikaty ekologiczne, co daje konsumentom gwarancję legalności i bezpieczeństwa. Pochodzą wyłącznie z rejonów ich naturalnego występowania. Szukasz uniwersalnej przyprawy do kuchni? Sól Crystalline, zarówno ta drobno, jak i grubo mielona, jest idealnym wyborem. To bogaty w składniki mineralne zamiennik zwykłej soli kuchennej. Wolisz nie używać białego cukru? Spróbuj ksylitolu Santini, który ma niewielką ilość kalorii i niski indeks glikemiczny. Inną żywnością ekologiczną, pochodzącą z brzozy, są soki Sip Sap. Masz do wyboru kilka opcji smakowych: mięta, aloes, rabarbar, cytryna oraz imbir z limonką. Lekko słodki płyn ochłodzi Cię w upalne dni. Wśród gamy produktów Bio Planet znajdują się także kosmetyki pielęgnacyjne i akcesoria higieniczne. Podpaski Gentle Day sprawdzą się u osób, które mają problemy z podrażnieniami. Nie zawierają chloru, środków zapachowych ani innych chemikaliów.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-08-04

Nowa klasyfikacja leków w ciąży
Stosowanie leków w czasie ciąży jest tematem bardzo trudnym i skomplikowanym. Z jednej strony są...

2021-08-02

Czym jest celiakia (choroba trzewna), jakie są jej przyczyny i jak wygląda leczenie?
Ból brzucha po jedzeniu, wzdęcia, anemia, biegunki, osłabienie zębów, drażliwość i szybka męczliwość - to...

2021-07-30

Dieta śródziemnomorska - najzdrowsza dieta na świecie?
Dieta śródziemnomorska, określana również jako dieta długowieczności, w wielu rankingach i badaniach przoduje jako najzdrowsza...