1. Produkty w kategoriach

Biofarmacja Polska Sp. z o. o. - naturalne i organiczne suplementy diety

Marka Biofarmacja działa na polskim rynku farmaceutycznym od 2019 roku. Stanowi oddział handlowy litewskiej spółki UAB Biofarmacija, który jest liderem na rynku BIO suplementów diety. Przedsiębiorstwo wierzy, że natura jest najefektywniejszym źródłem zdrowia, a organizm współczesnego człowieka potrzebuje wsparcia w postaci odpowiednio dopasowanej suplementacji. Tym, co wyróżnia markę na tle innych, jest przede wszystkim forma. Kapsułki i tabletki zostały zastąpione proszkiem zamkniętym w wygodnych saszetkach. Zmiana formy pozwoliła wyeliminować substancje o przeznaczeniu technologicznym, takie jak: krzemionka, celuloza czy stearynian magnezu. Te są niezbędne w celu opracowania suplementu w postaci kapsułek i tabletek, które w większości są dostępne na rynku europejskim. Produkty marki bazują tylko na składnikach pochodzenia naturalnego, które wzbogacone zostały jedynie ekstraktem cytrynowym. Suplementy Biofarmacji są natomiast wolne od sztucznych substancji, barwników, stabilizatorów czy rozpuszczalników. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz wysokiej jakości, naturalny, a zarazem skuteczny produkt. Suplementy diety Biofarmacji znajdziesz na apteka-melissa.pl.

Biofarmacja - wegańskie i naturalne suplementy diety

Produkty marki są opracowywane z niezwykłą starannością. Nad składem suplementu czuwa sztab specjalistów i naukowców, a każdy ze składników, zanim trafi do preparatu, przechodzi liczne badania i testy laboratoryjne pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Ponadto, surowce użyte do produkcji suplementów pochodzą z wód Morza Martwego, czyli jednego z najbogatszych źródeł mineralnych na świecie. Co więcej, marka stawia również na ekologię. W tym celu stara się dostarczać swoje produkty przy jak najmniejszym śladzie węglowym. Jeśli natomiast chodzi o asortyment marki, ta skupia się przede wszystkim na uzupełnieniu niedoborów w codziennej diecie. Ciągły pośpiech, brak czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków, a także stres niekorzystnie odbijają się na zdrowiu współczesnych ludzi. Suplementy marki mają przede wszystkim wesprzeć organizm, dostarczyć mu niezbędnych składników oraz pozytywnie wpłynąć na pracę układów. Wartym uwagi produktem, który znajduje się w ofercie Biofarmacji jest bioCynk. Suplement za sprawą swojego składu korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego, a także utrzymanie prawidłowego widzenia. Co więcej, pomaga wzmocnić wzmocnić również włosy, skórę i paznokcie, przyczynia się do regulowania gospodarki hormonalnej pozytywnie wpływając na płodność oraz chroni cerę przed stresem oksydacyjnym.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia