Bonimed - zioła i naturalne leki ziołowe

Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed od początku swojej działalności stawia na uzdrawiającą moc natury. Przy współpracy z Ojcem Grzegorzem Sroką - franciszkaninem i ekspertem w zakresie ziołolecznictwa, opracowała liczne produkty lecznicze. Zakonnik był niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitoterapii, autorem licznych licznych publikacji z zakresu ziołolecznictwa, a także twórcą poradnika ziołowego. Laboratorium Bonimed wciąż wykorzystuje receptury jakie opracował Ojciec Sroka, dzięki czemu leczenie produktami ziołowymi jest skuteczne i bezpieczne. Co więcej, wszystkie zioła i rośliny, które wykorzystywane są w preparatach przedsiębiorstwa można spotkać na polskich łąkach, polach czy lasach, a preparaty wytwarzane przez Bonimed otrzymały certyfikat potwierdzający, że powstały w zgodzie z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Ponadto, marka może poszczycić się także działalnością charytatywną. Od lat pomaga osobom najuboższym, a także wspiera przesiedleńców. Asortyment firmy Bonimed znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Bonimed - produkty tworzone w zgodzie z naturą

W bogatej ofercie firmy Bonimed znajdziesz szeroki wybór leków, suplementów diety i produktów kosmetycznych, które zostały opracowane z myślą o różnych potrzebach i problemach z jakimi borykają się pacjenci. Wszystkie preparaty z asortymentu bazują na naturalnych składnikach aktywnych. Do najchętniej wybieranych produktów należy APIBON krem propolisowy - kosmetyk o szerokim zastosowaniu. Przeznaczony jest m.in. do pielęgnacji skóry w przypadku grzybicy, trądziku pospolitym, półpaścu, zajadach, ropnych chorobach naskórka, wyprysku alergicznym czy pękaniu pięt. Apibon znajdziesz także w postaci suplementu. Produkt zawiera propolis i pyłek pszczeli, dzięki czemu skutecznie wspiera naturalną odporność organizmu na infekcje bakteryjne, grzybicze czy wirusowe. Dla ochrony oczu i wyostrzenia wzroku polecany jest natomiast suplement Oculobon. Produkt ze względu na zawartość ekstraktu z owocu borówki czarnej oraz zestawu witamin antyoksydacyjnych pozytywnie wpływa na stan siatkówki oka. Suplement polecany jest osobom narażonym na uszkodzenie siatkówki, np. chorującym na cukrzycę i nadciśnienie oraz pracownikom komputerowym. W ofercie marki znajdziesz także CARDIOBONISOL - lek w formie płynu. Preparat rekomendowany jest w stanach łatwego męczenia się i w leczeniu wspomagającym początkowego okresu upośledzonej wydolności serca.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Przeciążenie nadgarstka wywołane m.in. pracą przed komputerem czy grą w tenisa może skutkować powstaniem stanu...
CZYTAJ
Rano pobudka i zaczynasz kolejny dzień pod presją czasu. Wieczorem padasz, bo zmęczenie odbiera Ci...
CZYTAJ
Niestety, ale przy utrzymujących się dolegliwościach żołądkowych, wymienia się wiele schorzeń, które mogą być powodem...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia