Curaden - szwajcarska precyzja mycia zębów

Curaden to szwajcarski producent profesjonalnych produktów Curaprox, które są przeznaczone do pielęgnacji i higieny jamy ustnej. W swojej ofercie posiada m.in. szczoteczki do zębów i czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, nici dentystyczne, pasty wybielające, a także woski ortodontyczne, tabletki do wybarwiania płytki nazębnej czy skrobaczki do języka. Produkty marki Curaden charakteryzują się niezwykłą skutecznością i wysoką jakością wykonania. Co ważne, pozwalają w łatwy sposób utrzymać zdrowy i piękny uśmiech. Z ich pomocą można oczyszczać z resztek jedzenia przestrzenie międzyzębowe, co przeciwdziała namnażaniu się bakterii, a także zapobiega rozwojowi próchnicy oraz zapaleniom dziąseł i przyzębia; dzięki skutecznemu usuwaniu osadów z trudno dostępnych miejsc, nie dopuszcza też do osadzania się kamienia nazębnego. Higiena jamy ustnej z użyciem produktów Curaden jest delikatna, łatwa i efektywna, a przy tym niezwykle pomocna w okresie noszenia aparatu ortodontycznego. Sprawdź zatem bogaty asortyment Curaden na stronie apteka-melissa.pl i zadbaj o utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej.

Curaprox - produkty stworzone z myślą o zdrowiu jamy ustnej

Produkty Curaprox doskonale sprawdzają się w usuwaniu przebarwień, osadów, płytki nazębnej czy resztek pokarmu. Co więcej, takie produkty, jak CURAPROX szczoteczki pęczkowe, wspierają higienę jamy ustnej w trakcie noszenia aparatów ortodontycznych; pozwalają bowiem na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych pomiędzy drucikami aparatu. Curaprox Velvet, Curaprox 5460 czy Curaprox ultra soft to produkty, które sprawdzą się w codziennej higienie jamy ustnej u osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami; skutecznie pozbywają się wszelkich osadów i płytki nazębnej, a jednocześnie są delikatne dla uzębienia i przyzębia. Dostępna jest również szeroka gama produktów Curaprox dla dzieci, dzięki którym można z łatwością zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej i zdrowe ząbki u najmłodszych.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia