Dermika - nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji skóry

Polska marka kosmetyczna Dermika to firma dostarczająca wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji problematycznej skóry. Dzięki zaangażowaniu, wytężonej pracy naukowców i ekspertów z branży, a także wykorzystaniu zaawansowanej technologii, udało się opracować kosmetyki spełniające oczekiwania klientów. W asortymencie marki znajdują się znane i lubiane serie, takie jak Hydralogiq, Re-Visage, Neocollagen czy Meritum Forte, które odznaczają się różnymi pożądanymi właściwościami. Sekretem marki jest zrozumienie potrzeb i problemów, z jakimi borykają się klienci, a także wykorzystywanie w swoich produktach wysokiej jakości, efektywnych substancji aktywnych. Dermika to firma, która nieustannie się rozwija i prowadzi badania nad nowymi i innowacyjnymi kuracjami przeciwstarzeniowymi. Wiele z popularnych produktów marki znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Gold, Skin Genesis, Clean&More, For Men, Neocollagen, Hialiq Spectrum - linie marki Dermika, po które chętnie sięgają klienci

Dermika cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Wielu z nich chętnie sięga m.in. po serię Gold, Neocollagen czy Insomnię Księżycową. Produkty z każdej kolekcji posiadają w swoich składach aktywne składniki, które wykazują się skutecznym działaniem przeciwzmarszczkowym i liftingującym. Polecane są dla cer dojrzałych, a szczególnie wiotkiej i pozbawionej jędrności oraz elastyczności skóry. Dermika Hialiq Spectrum to linia, która została wzbogacona w drogocenny kwas hialuronowy. Ten odznacza się działaniem silnie nawilżającym i ujędrniającym. Dermika Re.Visage to kolekcja bazująca na roślinnym retinolu oraz antyoksydantach. Dzięki pozyskaniu ekstraktów nowoczesnymi metodami, udało się zachować wysokie stężenia ich składników aktywnych. Produkt spowalnia proces starzenia, a także pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry. Dermika Mesotherapist oraz V-Modelist to serie charakteryzujące się silnym działaniem liftingującym i napinającym. Wartymi uwagi produktami są te z kolekcji For Men, które zostały opracowane, aby sprostać wymaganiom i potrzebom męskiej skóry. Co więcej, kosmetyki wykazują się również działaniem odmładzającym i przeciwzmarszczkowym.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kwercetyna to jeden z najobficiej występujących przeciwutleniaczy w diecie. Można ją znaleźć w barwnikach wielu...
CZYTAJ
Święta bazylia (łac. Ocimum sanctum) nie jest tą, którą można znaleźć w kuchni (bazylia zwyczajna...
CZYTAJ
Kremy BB i CC to produkty, które znajdziesz w drogerii tuż obok kosmetyków przeznaczonych do...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia