• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
  Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Doctor Life - suplementy diety dla poprawy zdrowia i długości życia

Założeniem i zobowiązaniem marki jest poprawa jakości oraz długości życia. Dlatego też, Doctor Life nieustannie angażuje się w liczne badania, a także zatrudnia sztab specjalistów, którzy pomagają przedsiębiorstwu dotrzymać złożonej klientom obietnicy. Inspiracją marki jest natomiast Linus Pauling, założyciel medycyny ortomolekularnej, a także podwójny laureat nagrody Nobla. Według naukowca, aby osiągnąć idealne zdrowie, człowiek potrzebuje “odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczanych do właściwego miejsca w organizmie i we właściwym czasie”. Zgodnie z tą filozofią Doctor Life skrupulatnie opracowuje swoje receptury, które wytwarzane są z najwyższej jakości surowców i mają proporcje starannie dobrane przez specjalistów medycyny holistycznej. Ponadto, każdy z produktów jest dokładnie badany, analizowany i posiada potwierdzoną laboratoryjnie skuteczność oraz bezpieczeństwo. Bogaty asortyment Doctor Life znajdziesz na stronie apteka-melissa.pl.

Doctor Life - produkty, które tworzone są pasją i zaangażowaniem

Oferta marki Doctor Life została stworzona po to, aby klienci mogli uzupełnić niedobory cennych składników odżywczych i witamin, wspierać funkcjonowanie organizmu czy chronić się przed niekorzystnym wpływem stresu. Znajdziesz tu Brain support, który pozytywnie wpływa na pracę mózgu, pamięć i koncentrację, Cordyceps - korzystnie oddziałujący na odporność czy COVmed, który polecany jest do stosowania po infekcjach i stanach zapalnych organizmu w celu poprawy regeneracji komórek. Ashwagandha Sensoril + KSM-66 czy StressLess zalecane są w stanach osłabienia, przewlekłego stresu czy łagodzenia stanów lękowych. Suplementy takie jak: Antarctic Krill Omega-3, Magnez Optima, Witamina E 400, Active B12 czy Co-Q10 Special uzupełniają dietę o ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu substancje odżywcze, witaminy i minerały. Wartymi uwagi produktami są także Beauty Antioxidants, które pozytywnie wpływają na wygląd i stan skóry, Piperine 95% pozwalający zawalczyć o szczupłą sylwetkę, Mega Spirulina & Chlorella umożliwiająca detoksykację czy Lutein Max wspomagający prawidłowe widzenie.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
DOSTAWA ZA 0ZŁ
 Doctor Life Ozem-Slim, 120 kapsułek
                 - Apteka internetowa Melissa

203,89 zł

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia