Dumforter - marka z asortymentem dla maluchów tworzona przez rodziców

Dumoforter to marka, która powstała z myślą o maluchach. Przedsiębiorstwo zrodziło się z pasji i zaangażowania dwójki rodziców, którzy chcieli stworzyć wyjątkowe produkty dla swojej pociechy. Przez dwa lata pracowali nad opracowaniem asortymentu, który sprostałby zarówno potrzebom maluchów, jak i oczekiwaniom rodzicom. Trudy się opłaciły, a marka zyskała zaufanie klientów. Warto również nadmienić, że produkty Dumforter zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla maluchów. Co więcej, spełniają nie jedną, ale aż trzy potrzeby maluchów. Flagowy produkt marki jest jednocześnie smoczkiem, gryzakiem oraz kocykiem. Produkty Dumforter znajdziesz na stronie naszej drogerii apteka-melissa.pl, gdzie wygodnie zamówisz je do domu dla swojego dziecka.

Dumforter - produkty 3w1 opracowane z myślą o potrzebach dzieci

W ofercie Dumforter znajdziesz szeroki asortyment akcesoriów dla dzieci, które zostały opracowane z myślą o potrzebach i wymaganiach maluchów. Co więcej, kupując jeden produkt zyskujesz tak naprawdę aż trzy! Stworzono bowiem gadżet, który spełnia trzy potrzeby dziecka. Jest smoczkiem zaspokajającym ochotę na ssanie malucha, gryzakiem silikonowym, który pobudza wzrost ząbków oraz zmniejsza nieprzyjemne objawy ząbkowania, a także kocykiem. Ten ostatni jest miękki i delikatny w dotyku, dlatego pozwala dziecku się wyciszyć, zrelaksować i zasnąć. Co więcej, gadżet sprawia, że maluch czuje się komfortowo i bezpiecznie. Dumforter 3w1 smoczek z gryzakiem + kocyk dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej m.in. panda, tygrysek, słoń czy zebra, dzięki czemu wybierzesz idealny produkt dla swojego dziecka lub na prezent.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia