• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Galderma - światowy lider w branży kosmetycznej

Początki Galdermy sięgają 1961 roku i są ściśle związane z założeniem dermatologicznej firmy Owen w Teksasie. Pod koniec lat 70’ przy wsparciu marki L'Oréal i za przewodnictwem profesora Hans’a Scheafer’a, powstało Międzynarodowe Centrum Badań Dermatologicznych w Sophia Antipolis. Dyrektor kreatywny paryskiej firmy chciał bowiem rozszerzyć swoje badania o sektor leków. Nestlé natomiast, samo mające ambicje dermatologiczne, nie pozostało obojętne na śmiały ruch L'Oréal’a i postanowiło wykupić laboratorium Owena w Teksasie, by móc rozpocząć własne działania w zakresie dermokosmetyków. W 1981 roku obie marki połączyły jednak siły tworząc Galdermę, która do dziś specjalizuje się w badaniach nad produktami przeznaczonymi dla osób borykających się z różnymi problemami skóry. Marka nieustannie się rozwija i rozszerza swoją działalność o kolejne działy np. w 2010 roku o medycynę estetyczną. W 2014 roku Nestlé zdecydowało się wykupić udziały L'Oréal’a, tworząc Nestle Skin Health, a następnie w 2019 roku sprzedało markę konsorcjum inwestorów, w którego skład wchodzi: fundusz EQT VIII, Luxinva (spółka całkowicie zależna od Abu Dhabi Investment Authority), PSP Investments i inni inwestorzy instytucjonalni. Galderma od 2000 roku działa na polskim rynku, a jej produkty możecie zakupić na stronie Apteka Melissa.

Cethapil od Galdermy - na problemy skóry suchej i atopowej

Galderma specjalizuje się w produktach do pielęgnacji skór problematycznych. W jej bogatej ofercie znajdziesz kosmetyki pomocne w leczeniu różnych odmian trądziku, łuszczycy czy innych dermatoz. Dzięki szerokiemu asortymentowi marki możesz skompletować pełny zestaw produktów niezbędnych do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. Chętnie wybieranymi kosmetykami są te z linii CETAPHIL np. CETAPHIL PRO ITCH CONTROL emulsja do mycia przeznaczona do atopowej, suchej lub wrażliwej skóry dzieci i niemowląt, która skutecznie łagodzi suchość, świąd i podrażnienia, czy przynoszący ukojenie cerom podrażnionym i trądzikowym Cetaphil Pro Redness Control Nawilżający krem na noc dla cery wrażliwej. Ten nie tylko efektywnie nawadnia naskórek, ale i redukuje zaczerwieniania. Wartym uwagi jest również CETAPHIL PRO OIL CONTROL Krem nawilżająco-matujący SPF30 do skóry trądzikowej i przetłuszczającej się, czy też Cetaphil Krem nawilżający do ciała.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia