HASCO-LEK - leki, suplementy diety i produkty medyczne

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. jest wiodącym producentem leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Produkty wytwarzane są w dwóch nowoczesnych fabrykach w stolicy Dolnego Śląska oraz podwrocławskich Siechnicach. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 1984 roku; została powołana do życia za sprawą dr Stanisława Hana i na początku zajmowała się produkcją kosmetyków. W latach 90. pojawiły się pierwsze produkty lecznicze, głównie syropy na bazie naturalnych składników. Priorytetem PPF HASCO-LEK S.A. od zawsze było zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, a od początku działalności stawia na innowacyjność, badania oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii, czego efektem jest dynamiczny rozwój firmy. Potwierdzeniem wysokiej jakości jej produktów są natomiast liczne certyfikaty GMP, ISO 22000, ISO 13485 oraz ISO 14001. Dodatkowo, jako pierwsze przedsiębiorstwo produkcji farmaceutycznej w Polsce, otrzymała certyfikat GLP (Good Laboratory Practice) przyznawany przez Ministerstwo Zdrowia.

Hasco-Lek - produkty tworzone w trosce o poprawę zdrowia i komfortu życia pacjentów

Obecnie w portfolio firmy znajduje się blisko 400 produktów, które cieszą się dużym zaufaniem polskich konsumentów. Do najpopularniejszych z nich należą: Ibum - lider w kategorii przeciwbólowych kapsułek z ibuprofenem; DIH - produkt leczniczy z diosminą na objawy niewydolności żylnej kończyn dolnych czy Ulgix - wyrób medyczny pomagający zredukować nieprzyjemne wzdęcia. W ofercie producenta znajdziesz również Furaginum Hasco - lek na ostre i nawracające zapalenia dróg moczowych, MENSIL - na problemy z erekcją, Hascovir Control - na opryszczkę warg i twarzy czy Viruzine Forte - wspierający odporność. Asortyment producenta obejmuje również szeroką gamę produktów na leczenie objawów przeziębienia, grypy czy zapalenia błon śluzowych nosa. Należą do nich m.in. Gripblocker, Nosox Junior, Hascosept, PARACETAMOL HASCO Forte czy ACTITRIN. Hasco-Lek oferuje też suplementy i leki, które pozwalają uzupełnić niedobory witamin i minerałów, a także pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu: FEROVIT BIO SPECIAL, Tokovit E, VITAMINUM A, HASCO CALCIUM, JUVIT MULTI Krople, a także produkty pomagające usprawnić pracę wątroby (LIVERAN COMPLETE), pomocne w problemach z sercem (ANACARD MEDICA PROTECT), czy też pozwalające zredukować nieprzyjemne dolegliwości wynikające z nieprawidłowej pracy układu pokarmowego. Producent posiada również maści, kremy, żele i szampony lecznicze: NIZAX ACTIV - szampon, Salumin Activ Nano - do pielęgnacji jamy ustnej i dziąseł, HASCO-LEK Maść z sulfobituminianem amonowym - na problemy dermatologiczne.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
KRÓTKA DATA : 2023-01-31
JUVIT MULTI Krople - 10 ml - ważny do 2023-01-31 - Apteka internetowa Melissa

11,04 zł

Serce zdrowego człowieka bije z częstotliwością nie większą niż 100 uderzeń na minutę. W przypadku...
CZYTAJ
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica między nadwagą a otyłością? Mimo że te terminy...
CZYTAJ
Borderline to słowo używane do opisania zaburzenia osobowości związanego z niestabilnością emocjonalną, zaburzonym obrazem siebie...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia