Herbapol Poznań - zakłady zielarskie z długimi tradycjami

Herbapol Poznań to jeden z najstarszych polskich producentów suplementów diety, wyrobów medycznych i leczniczych oraz leków OTC. Jego początki sięgają bowiem 1869 roku i są ściśle związane z farmaceutą Romanem Barcikowskim. To właśnie on zdecydował się otworzyć przedsiębiorstwo zielarskie w Poznaniu, które błyskawicznie zaczęło się rozwijać i rozrastać. W niedługim czasie Barcikowski mógł otworzyć kolejne drogerie, a następnie hurtownię artykułów farmaceutycznych i drogeryjnych. Po 1918 roku przedsiębiorstwo przeobraziło się w spółkę akcyjną, wytwarzającą artykuły chemiczno-farmaceutyczne, a na początku lat 90’ przeszło ostateczną metamorfozę, która doprowadziła je do obecnej formy, znanej wszystkim jako Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol. Marka nie bez powodu zdobyła renomę i uznanie tysięcy zadowolonych klientów. Od zawsze producent przywiązuje szczególną uwagę do jakości oferowanych produktów. W tym celu wdrożył w swojej firmie System Zarządzania Jakością (ISO 9001), który ściśle czuwa nad całym procesem produkcyjnym, poczynając od wyboru upraw surowców po wytwarzanie i pakowanie. Co ważne, zioła powstają w zgodzie z Systemem Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności (HACCP) oraz w oparciu o Międzynarodowy Standard Bezpieczeństwa Żywności (IFS). Ponadto, Herbapol posiada również certyfikat Dobrych Praktyk, który został wystawiony przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny.

Herbapol Poznań od 150 lat dostarcza produkty dostosowane do różnych potrzeb klientów

W bogatej ofercie Herbapol znajdziesz różnorodne marki suplementów, wyrobów leczniczych czy leków, przeznaczonych dla różnych potrzeb i problemów pacjentów. Na szczególną uwagę zasługuje linia Essymilar czy Sylimarol, które polecane są dla osób cierpiących z powodu nieprawidłowej pracy wątroby. Flexiderm to natomiast kosmetyki, które stanowią wsparcie w kuracjach dermatologicznych w takich problemach jak: poparzenia słoneczne, łuszczyca czy AZS. Z kolei pomocniczo przy infekcjach pęcherza stosowany jest Urosept, którego składniki zostały opracowane w taki sposób, aby wspierać układ moczowy.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Fosfolipidy to naturalnie występujące organiczne związki chemiczne. Jest to budulec błon otaczających komórki wszystkich żywych...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia