• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
  1. Produkty w kategoriach
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Indus Cosmeceuticals - producent kosmetyków i farb do włosów na bazie henny

Indus Cosmeceuticals działa od 2002 roku. Fabryka przedsiębiorstwa znajduje się w Dolnych Himalajach, Shimala w Indiach, natomiast biuro badawcze w centrum badawczo-rozwojowym w Delhi. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją farb do włosów, kosmetyków oraz henny. Dostarcza swoje produkty na rynek w Indiach, ale również do wielu innych krajów z całego świata. Marka jest znana ze swoich ziołowych farb do włosów, które zostały stworzone z myślą o różnych potrzebach klientów. Warta uwagi jest również szeroka oferta kosmetyków ajurwedyjskich. Zostały one opracowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, które zachowały się w starożytnych pismach oraz udoskonalone i unowocześnione za sprawą wykorzystania innowacyjnych technologii. Dzięki temu produkty mogły zostać dostosowane do potrzeb współczesnego człowieka. Bogaty asortyment produktów Indus Cosmeceuticals znajdziesz na stronie apteka-melissa.pl.

Indus Cosmeceuticals - produkty pielęgnacyjne i ziołowe farby do włosów

Marka Indus Cosmeceuticals przywiązuje szczególną uwagę do jakości swoich produktów. Dzięki uważnej selekcji surowców, stosowaniu się do rygorystycznych norm, weryfikowaniu potencjału kosmetyków oraz nadzorowaniu procesu produkcyjnego, firma mogła zyskać renomę i uznanie klientów na całym świecie. Do jej najchętniej wybieranych produktów należy Indus Valley Bio Organic, który dostępny jest w formie proszku, w kilkunastu wariantach: z liści aloesu, płatków róży, skórki cytryny, pomarańczy, nasion kozieradki czy glinki mulethi mitti. Każdy z produktów zaspokaja inne potrzeby skóry głowy i włosów. Dzięki kosmetykom odżywisz, wzmocnisz i zregenerujesz cebulki, poprawisz pracę gruczołów łojowych, a także zapobiegniesz nadmiernemu wypadaniu kosmków. Co więcej, nawilżysz i poprawisz strukturę oraz jakość włosów. Spowoduje to, że szybko staną się sypkie, miękkie i lśniące. Dla fanów koloryzacji wartymi uwagi produktami są farby na bazie henny, które znajdziesz w różnych wariantach kolorystycznych. Kosmetyki nie tylko nadadzą Twoim ładny kolor, ale i dodatkowo je odżywią, zregenerują czy wzmocnią. W ofercie znajdziesz także produkty do pielęgnacji ciała oraz szereg olejków dla wypadających włosów.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia