Soki Joshua Tree - natura i zdrowie do codziennego stosowania!

Joshua Tree to młoda marka, zajmująca się produkcją naturalnych produktów: suplementów diety pod postacią ekologicznych soków, przeznaczonych do codziennego spożycia. Twórcom marki przyświeca motto "naturalnie, że naturalne". Misją firmy jest wykorzystanie naturalnych wartości odżywczych i leczniczych właściwości surowców samoistnie występujących w naturze. Soki Joshua Tree przygotowywane są z pasją i wielką starannością, wedle ściśle określonych receptur i norm. Firma wciąż się rozwija i nie ustaje w poszerzaniu swojego asortymentu i udoskonalaniu receptur, tak by wyjść na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pełna oferta soków Joshua Tree jest dostępna online w internetowej Aptece Melissa!

Jakie dobroczynne właściwości oferują Ci ekologiczne soki Joshua Tree?

Ekologiczne soki Joshua Tree cechuje doskonała jakość, dobroczynne właściwości i wspaniały smak. Produkty marki są w pełni naturalne, wytwarzane są z wysokiej jakości produktów, bez sztucznych dodatków. Joshua Tree w produkcji swoich ekologicznych soków korzysta z szerokiej gamy dobroczynnych roślin i ziół. W ofercie producenta znajdziesz zarówno sok z aloesu i sok z buraka, wspierające odporność; sok z granatu łagodzący napięcie i stres, jaki i sok z żurawiny o silnych bakteriobójczych właściwościach. Joshua Tree sok z pokrzywy natomiast, doskonale wesprze funkcjonowanie układu trawiennego i ułatwi przemianę materii.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Serce zdrowego człowieka bije z częstotliwością nie większą niż 100 uderzeń na minutę. W przypadku...
CZYTAJ
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica między nadwagą a otyłością? Mimo że te terminy...
CZYTAJ
Borderline to słowo używane do opisania zaburzenia osobowości związanego z niestabilnością emocjonalną, zaburzonym obrazem siebie...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia