• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
  1. Produkty w kategoriach
    (22 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Soki Joshua Tree - natura i zdrowie do codziennego stosowania!

Joshua Tree to młoda marka, zajmująca się produkcją naturalnych produktów: suplementów diety pod postacią ekologicznych soków, przeznaczonych do codziennego spożycia. Twórcom marki przyświeca motto "naturalnie, że naturalne". Misją firmy jest wykorzystanie naturalnych wartości odżywczych i leczniczych właściwości surowców samoistnie występujących w naturze. Soki Joshua Tree przygotowywane są z pasją i wielką starannością, wedle ściśle określonych receptur i norm. Firma wciąż się rozwija i nie ustaje w poszerzaniu swojego asortymentu i udoskonalaniu receptur, tak by wyjść na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pełna oferta soków Joshua Tree jest dostępna online w internetowej Aptece Melissa!

Jakie dobroczynne właściwości oferują Ci ekologiczne soki Joshua Tree?

Ekologiczne soki Joshua Tree cechuje doskonała jakość, dobroczynne właściwości i wspaniały smak. Produkty marki są w pełni naturalne, wytwarzane są z wysokiej jakości produktów, bez sztucznych dodatków. Joshua Tree w produkcji swoich ekologicznych soków korzysta z szerokiej gamy dobroczynnych roślin i ziół. W ofercie producenta znajdziesz zarówno sok z aloesu i sok z buraka, wspierające odporność; sok z granatu łagodzący napięcie i stres, jaki i sok z żurawiny o silnych bakteriobójczych właściwościach. Joshua Tree sok z pokrzywy natomiast, doskonale wesprze funkcjonowanie układu trawiennego i ułatwi przemianę materii.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia