• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 149 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 149 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Zamówienia telefoniczne
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Naturalne kosmetyki Kneipp oparte na roślinnych składnikach

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Kneipp jest firmą o ponad 125 letniej tradycji. Powstała w 1891 r., dzięki pionierskim badaniom księdza Sebastiana Kneippa w dziedzinie zdrowia. Połączył siły z aptekarzem Leonhardem Oberhäußerem. Siedziba producenta znajduje się w Niemczech - eksportuje kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała oraz inne produkty użytkowe do wielu krajów na całym świecie. Kneipp swoje metody doskonalił przez 47 lat w wyniku obserwacji i praktyki z pacjentami, którzy wspomagali leczenie wodą z ziołami. Dlatego obecna firma specjalizuje się w produktach parafarmaceutycznych i naturalnych, bazujących na wyciągach roślinnych. Nie zawierają one środków konserwujących ani barwników. Produkcja odbywa się pod ciągłym nadzorem laboratorium oraz kontrolą niezależnych ekspertów. Marka kieruje się filozofią pięciu filarów Kneippa, które składają się na takie wartości, jak: woda, rośliny, zdrowe odżywianie, ruch oraz równowaga. W ciągu swojego życia Sebastian Kneipp zbadał lecznicze właściwości ponad 40 roślin, dzięki czemu mogły powstać skuteczne receptury kosmetyków. Wśród oferty firmy znajdziesz produkty, które mają za zadanie pielęgnować Twoją skórę. Kup kosmetyki Kneipp już teraz w Aptece Melissa! Zapewniamy szybką dostawę do domu.

Przetestuj produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała!

Firma specjalizuje się w produktach, które można używać podczas codziennego rytuału oczyszczania ciała. Sprawdź kryształki do kąpieli z soli mineralnej - dostępne w kilku wersjach, m.in. z arniką czy lawendą. Kryształki odżywiają ciało i mają działanie aromaterapeutyczne. Jeśli nie masz wanny, to również możesz skorzystać z oferty kosmetyków Kneipp. Płyn pod prysznic dogłębnie oczyszcza skórę, aby przygotować ją do dalszych etapów pielęgnacji. Następnie warto użyć bio olejku do ciała, który zawiera kompozycję olejków pielęgnacyjnych i zapachowych, zapewniających niezbędne składnik odżywcze. Pozostawia film ochronny na skórze. Z kolei kremy do rąk pielęgnują, chronią oraz nadają skórze piękny zapach. Wybierz jedną z opcji - Favourite Time, Soft in Seconds lub Goodbye Stress. Aby dopełnić pielęgnację użyj balsamu do ust z olejkiem migdałowym i woskiem kandelila. Bogactwo składników naturalnych zapewnia ochronę przed nadmiernym przesuszeniem.

Krople do nosa są często stosowanym środkiem w łagodzeniu objawów kataru i zatkanego nosa. Niemniej...
CZYTAJ
Ząbkowanie u niemowląt to jedna z najbardziej niekomfortowych faz w życiu małego dziecka, która może...
CZYTAJ
Neutrofile, znane również jako neutrocyty, odgrywają kluczową rolę w naszym układzie odpornościowym, będąc pierwszą linią...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia