• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Laboratorium Kosmetyczne Joanna - firma kosmetyczna z produktami do pielęgnacji ciała i włosów

Joanna to znana i lubiana przez konsumentów polska marka kosmetyczna. Swoją działalność rozpoczęła w 1982 roku, dostarczając klientom wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów. Te zyskały dużą popularność, a firma zaczęła się dynamicznie rozwijać i angażować w nowe, innowacyjne badania. Doprowadziło to do poszerzenia asortymentu w 2007 roku o dział kosmetyków do pielęgnacji ciała. Obecnie Kosmetyki Joanna to już ponad 500 cenionych produktów, oferowanych przez liczącą się na rynku markę. Jej misja nie uległa zmianie - chce dostarczać klientom wysokiej jakości produkty, dostosowane do ich potrzeb i wymagań. Sprawdź bogaty wybór kosmetyków firmy na apteka-melissa.pl i stwórz swoją własną rutynę pielęgnacyjną!

Kosmetyki Joanna - produkty opracowane z myślą o potrzebach Polek!

Joanna Laboratorium dostarcza produkty na polski rynek od 40 lat. Dało się poznać jako przedsiębiorstwo, które oferuje sprawdzone, bezpieczne i skuteczne kosmetyki. Joanna w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów do pielęgnacji i depilacji ciała, dzięki którym Twoja skóra stanie się miękka i aksamitna w dotyku, a także kosmetyki do włosów. Joanna przygotowała szampony, odżywki, spraye, które nie tylko poprawią stan i jakość kosmyków, ale i wygładzą oraz nadadzą im blasku. Na szczególną uwagę zasługują również Joanna - produkty profesjonalne do koloryzacji, za sprawą których nadasz swoim włosom upragniony, głęboki kolor, a także skutecznie ukryjesz siwe kosmyki. Sprawdź popularne serie, takie jak: Joanna Naturia, Sensual, Argan Oil, Organic Naturia Vegan czy Styling Effect.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia