Laboratorium Pilomax - ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów

Laboratorium Pilomax specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dermokosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy, które spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa, skuteczności i wiarygodności. Receptury kosmetyków oferowanych przez markę są opracowywane przez lekarzy, trychologów i kosmetologów w oparciu o najnowsze trendy i badania naukowe. Ponadto, firma współpracuje z cenionymi europejskimi laboratoriami, korzysta z najlepszych komponentów i zaawansowanych technologii, a surowce wchodzące w skład kosmetyków są dobierane z najwyższą starannością i pochodzą z ekologicznych upraw. W składach produktów nie znajdziesz składników drażniących, powodujących podrażnienia czy alergie; dzięki temu klienci sięgający po ofertę marki mają pewność, że wybierają wysokiej jakości, bezpieczne kosmetyki. Doskonała skuteczność produktów tej firmy wynika z ich szerokiego zakresu działania; każdy produkt nie tylko regeneruje włosy, ale również skutecznie odżywia skórę głowy i pobudza mieszki włosowe do wzrostu. Natomiast wiarygodność marki opiera się na licznych badaniach dermatologicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Te są poddawane testom w niezależnych certyfikowanych laboratoriach: Laboratorium ITA-TEST, Laboratorium Badań Wyrobów Kosmetycznych i Chemii Gospodarczej IZIS, QACS Laboratory Ltd., Schülke & Mayr UK Ltd. czy J.S. Hamilton Poland S.A. Wypróbuj kosmetyki Pilomax Wax i ciesz się zdrowymi i pięknymi włosami. Asortyment marki znajdziesz na stronie apteka-melissa.pl.

Laboratorium Pilomax - dermokosmetyki dla zdrowych, lśniących i gęstych włosów

W ofercie marki znajdziesz szeroką gamę wysoce zaawansowanych, specjalistycznych produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Kosmetyki Wax Pilomax zawierają m.in. unikalne kompleksy Revisome, ekstrakty roślinne, mimetyczną keratynę, witaminy, a także pantenol. W składach nie znajdziesz natomiast silikonów, parabenów czy drażniących detergentów i uczulających konserwantów. Jakie preparaty są dostępne w Pilomax? Maski, odżywki, olejki, sera, peelingi czy szampony. Wszystkie produkty zostały opracowane z myślą o różnych problemach. Dlatego znajdziesz tutaj m.in: Pilomax - maska przyspieszająca wzrost włosów, serum przeciw wypadaniu, szampon przeciwłupieżowy czy Wax Pilomax do ciemnych włosów, a także całą gamę produktów dla posiadaczek włosów jasnych lub cienkich.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Leki generyczne to tańsze odpowiedniki oryginalnych farmaceutyków. Bardzo często są proponowane przez farmaceutów, gdy pacjenci...
CZYTAJ
Z powodu występowania sinic w Polsce coraz większą liczbę kąpielisk wyłącza się z użytku. Ważnym...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia