LEK-AM - leki, suplementy, wyroby medyczne oraz kosmetyki

LEK-AM Sp. z o.o. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku farmaceutycznym. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i dystrybucją leków, suplementów diety, kosmetyków, wyrobów medycznych oraz dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Zakład zlokalizowany jest w Zakroczymiu pod Warszawą. Jednym z najważniejszych celów działalności przedsiębiorstwa jest poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, które podniosą jakość i komfort życia pacjentów, a także zapewnią im dostęp do nowoczesnych leków generycznych (zastępczych). Metody produkcji oraz same laboratoria LEK-AM spełniają wymogi Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP) i Dobrych Praktyk Laboratoryjnych, a dokumentacja rejestracyjna jest zgodna z europejskim formatem CTD. Ofertę producenta znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

LEK-AM - produkty wspierające zdrowie, dobrą kondycję organizmu oraz samopoczucie

W szerokim asortymencie przedsiębiorstwa LEK-AM znajdziesz szereg produktów, dzięki którym uzupełnisz dietę w cenne dla zdrowia i dobrego samopoczucia witaminy i minerały, a także usprawnisz, wzmocnisz i poprawisz funkcjonowanie poszczególnych układów. Należą do nich m.in. KATELIN +SR MAG B6, który uzupełnia niedobory potasu, magnezu i witaminy B6, SZELAZO + SR (uzupełniający braki żelaza), Solderol (witaminy D3), CYNEK+FORTE (cynku) czy MAGLEK B6 (magnezu i witaminy B6). W ofercie dostępne są również produkty, które okażą się pomocne w regeneracji chrząstki stawowej (ORTON FLEX), w zasypianiu (MELATONINA LEK-AM), w łagodzeniu objawów grypy i przeziębienia u dzieci (ZATOGRIP JUNIOR 6+), w zwalczaniu zgagi (CONTIX ZRD), w redukowaniu obrzęków i uczucia ciężkości nóg (CYCLOVENA), czy też będące wsparciem dla prawidłowego funkcjonowania prostaty (PROSTACEUM). Jeśli chcesz kompleksowo wspomóc pracę układu nerwowego, postaw na SZAFRACEUM, jeśli odpornościowego - na ImmunoZin C, a jeśli moczowego - na FUROXIN. Produkty zostały opracowane w taki sposób, aby dostarczyć niezbędnych składników aktywnych, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. W asortymencie producenta dostępne są również dermokosmetyki, które powstały z myślą o różnych potrzebach skóry. W ofercie LEK-AM znajdziesz SHECELL DERMATOLOGIC - krem do skóry atopowej, suchej i bardzo suchej, dojrzałej, a także z przebarwieniami.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Serce zdrowego człowieka bije z częstotliwością nie większą niż 100 uderzeń na minutę. W przypadku...
CZYTAJ
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica między nadwagą a otyłością? Mimo że te terminy...
CZYTAJ
Borderline to słowo używane do opisania zaburzenia osobowości związanego z niestabilnością emocjonalną, zaburzonym obrazem siebie...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia