1. Produkty w kategoriach

Kosmetyki Kerastase, czyli profesjonalna pielęgnacja włosów

Kerastase to profesjonalna marka, która wyszła spod skrzydeł jednego z najbardziej znanych producentów kosmetyków na świecie - L'oreal Paris. Powstała w 1964 r., co daje ponad 55 lat doświadczenia. W ich ofercie znajdziesz pełen przekrój produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Dział badawczy firmy ciągle poszukuje nowych rozwiązań, formuł i składników. Tym samym marka gwarantuje składy dopasowane do praktycznie każdej włosowej potrzeby. Szczególną uwagę na L'oreal Kerastase powinny zwrócić uwagę osoby, które mają włosy kręcone, falowane lub supełkowe. Ambasadorem marki jest Vernon François, stylista włosów, specjalizujący się w dbaniu o kosmyki przejawiające tendencję do skrętu. Co znajdziesz wśród kosmetyków Kerastase? Ponad 15 linii produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Twoich włosów. Masz osłabione i zniszczone pasma? Odpowiedzią będzie odżywka Resistance. Potrzebujesz głębokiego nawilżenia? Z pomocą przychodzi linia Nutritive. Nie potrafisz sobie poradzić z niesfornymi kosmykami? Sprawdź kosmetyki Kerastase Discipline! Każda z serii produktów odpowiada na inny problem lub potrzebę. Dzięki nim podkreślisz piękno swoich włosów. Poczuj odrobinę luksusu, wybierając kosmetyki Kerastase, które znajdziesz w internetowej Aptece Melissa z wygodną dostawą do domu!

Jaką serię od L'oreal Kerastase wybrać?

Profesjonalna pielęgnacja włosów nie musi być skomplikowana. Wystarczy, że wybierzesz serię dopasowaną do stanu i rodzaju Twoich kosmyków. Jeśli chcesz nadać swoim włosom połysku i witalności, to odpowiednie będą produkty z linii Elixir Ultime. Może spróbujesz sprayu Discipline? Pomoże ujarzmić fryzurę, która nie chce się układać, dzięki zawartości keratyny. Z kolei maska Nutritive nawilży przesuszone włosy, zapobiegając dodatkowym zniszczeniom. Chcesz sprawić, aby Twoje włosy były mocne i zdrowe? W takim razie wypróbuj odżywkę Resistance z ceramidami oraz kwasem maleinowym. Zapobiega kruszeniu się włókien włosów. Ostatnia propozycja, to seria dla kobiet i mężczyzn - Densifique. Produkty z tej linii odżywiają oraz wzmacniają pasma, a także zapewniają ochronę przed dalszymi uszkodzeniami. Oczywiście, to nie wszystkie opcje do wyboru, dlatego zachęcamy do sprawdzenia reszty oferty.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia