Medicaline - polski producent leków i suplementów diety

Medicaline to polska marka farmaceutyczna, która jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek serię unikalnych suplementów diety w postaci opatentowanej technologii Licaps®, czyli kapsułek z roztworem. Firma została założona w 2007 roku i obrała dwa kierunki działalności, tj. rynek leków szpitalnych oraz suplementów diety. Wszystkie produkty Medicaline to wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania wspierające ludzkie zdrowie. Dodatkowo marka jest wyłącznym dystrybutorem produktów szpitalnych hiszpańskiego lidera, firmy ReigJofre, oraz greckiego Demo Pharmaceuticals. Firma posiada własny zakład produkcyjny oraz certyfikat potwierdzający wprowadzenie i stosowanie systemu HACCP zgodnie z wymaganiami Codex Alimentarius w zakresie produkcji i konfekcjonowania suplementów diety. Medicaline tworzona jest przez doświadczonych specjalistów, którzy opracowują receptury w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Odwiedź stronę internetową apteka-melissa.pl i zapoznaj się z ofertą marki.

Aliness, BeOrganic, Avitale, Ecoblik, Geonaturals - chętnie wybierane przez pacjentów marki od Medicaline!

Oferta Medicaline obfituje w liczne suplementy diety, które pozwalają uzupełnić niedobory witamin i minerałów, wspomagają efektywną pracę układów i narządów, a także pozytywnie wpływają na poziom energii w ciągu dnia, pamięć i koncentrację. Najchętniej wybieraną marką jest niewątpliwie Aliness. Znajdziesz tu suplementy z witaminą D, cytrynianem magnezu i B6, wapniem, żelazem, cynkiem, chromem, czy kompleks witamin: A, D, E i K. Dużą popularnością cieszą się również produkty Medicaline Aliness: Piperine, Ashwagandha, L-Tryptophan, Rhodia Rosea, Moringa, Lactoferryna, Trysonina, L- Glutathione, Gotu Kola, L-Lysine, Melatonina, a także z olejem z nasion czarnuszki. Wymienione produkty wykazują się pozytywnym działaniem na sprawne funkcjonowanie całego organizmu. Wspierają odporność, układ nerwowy, trawienny, a także dbają o utrzymanie optymalnego poziomu energii w ciągu dnia, ograniczają negatywne skutki stresu, regenerują, dostarczają cennych składników odżywczych, jak również regulują sen. W ofercie Aliness znajdziesz także szereg produktów dla kobiet planujących ciążę (Aliness Prena care start dla kobiet), będących w niej, mam karmiących (Aliness Prena Complete Care) oraz mężczyzn starających się dziecko (Aliness Prena care start dla mężczyzn), a także szeroką gamę produktów dla dzieci np. PROBIOBALANCE Kids Balance. Produkty, które zadbają o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz uzupełnią niedobory ważnych składników odżywczych: BeOrganic Cynk Bio, AVITALE Dzikie oregano lub Beta-karoten, ECOBLIK- herbata ziemiańska oraz Liposol Curcumin C3 Complex.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Przeciążenie nadgarstka wywołane m.in. pracą przed komputerem czy grą w tenisa może skutkować powstaniem stanu...
CZYTAJ
Rano pobudka i zaczynasz kolejny dzień pod presją czasu. Wieczorem padasz, bo zmęczenie odbiera Ci...
CZYTAJ
Niestety, ale przy utrzymujących się dolegliwościach żołądkowych, wymienia się wiele schorzeń, które mogą być powodem...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia