Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Merz - firma medyczna dbająca o zdrowie i urodę

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Merz to firma o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym i globalnym zasięgu. Jej początki sięgają 1908 roku, a zatem od ponad 110 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, które pomagają zadbać pacjentom o zdrowie i wygląd. Marka powstała we Frankfurcie z inicjatywy Fredricha Merza - 24 letniego chemika. Interesował się on różnymi dziedzinami, które pozwoliły mu na stworzenie szerokiej oferty produktów dentystycznych, a także na przełomowe odkrycia w leczeniu Alzheimera. Obecnie marka jest światowym gigantem dostarczającym wysokiej jakości produkty, które poprzez dostarczanie kompozycji witamin i minerałów w profesjonalny sposób dbają o stan i jakość włosów, skóry i paznokci. Asortyment marki Merz znajdziesz na stronie apteka-melissa.pl.

Merz - profesjonalne produkty stworzone z myślą o poprawie wyglądu

Producent dba o to, aby pacjenci sięgający po jego ofertę, czuli się i wyglądali lepiej. Dlatego też, asortyment został opracowany z myślą o dostarczeniu substancji odżywczych i regeneracyjnych, które pozwalają zadbać o stan i jakość skóry oraz mocne i silne włosy czy paznokcie. Jednym z takich produktów jest MERZ SPEZIAL. Suplement za sprawą witamin C, E, z grupy B, cynku, a także nikotynamidu pomaga w regeneracji i wzmocnieniu włosów, skóry i paznokci. Kolejnym produktem, po który chętnie sięgają klienci, jest CONTRACTUBEX żel, który rekomendowany jest do stosowania w celu leczenia blizn różnego pochodzenia (skaleczenia, otarcia, zabiegi chirurgiczne). Lek wykazuje się właściwościami bakteriobójczymi przeciwzapalnymi, a także przeciwdziała tworzeniu tkanki bliznowatej. W ofercie marki znajdziesz również produkty pielęgnacyjne, takie jak MERZ SPEZIAL CREAM MOUSSE COLLAGEN oraz MERZ SPEZIAL CREAM MOUSSE HYALURON. Ten ostatni wykazuje się silnym działaniem nawilżającym, odmładzającym, a także przywraca równowagę wodno-lipidową skóry oraz stymuluje produkcję kwasu hialuronowego. Pierwszy natomiast pobudza komórki do wytwarzania kolagenu, zapobiega wczesnemu starzeniu się skóry, pozytywnie wpływa na redukcję zmarszczek oraz zapewnia efekt liftingu.

Zdrowe odżywianie stanowi klucz do zachowania zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. Na szczęście świadomość żywieniowa...
CZYTAJ
Komary, meszki, pszczoły, osy – to tylko niektóre owady, na których ukąszenia są narażeni zwłaszcza...
CZYTAJ
Ulewanie u niemowlaka to częsta dolegliwość i chociaż zazwyczaj nie oznacza poważniejszych problemów ze zdrowiem,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia