Mimijumi - akcesoria dla dzieci i niemowląt

Marka Mimijumi została stworzona z myślą o potrzebach maluchów oraz komforcie mam, które zdecydowały się na przestawienie dziecka na karmienie butelką lub chciałyby wzbogacić jego dotychczasową dietę, jednak obawiają się, że niemowlę nie zaakceptuje butelki. Dzięki marce Mimijumi i odpowiednio zaprojektowanym produktom, będzie to możliwe. To zasługa opływowego kształtu ich butelek i smoczków oraz wykorzystania specjalnych materiałów, które za sprawą odpowiedniej faktury idealnie imitują naturalną skórę. Dzięki temu dziecko jest zrelaksowane, a mama spokojna. Dodatkowo buteleczki posiadają ergonomiczne kształty, które nie tylko ułatwiają karmienie, ale i zapobiegają powstawaniu ciśnienia, które mogłoby doprowadzić do nadmiernego połykania przez dziecko powietrza i skutkować nieprzyjemnymi kolkami. Bogaty asortyment marki Mimijumi znajdziesz na stronie naszej apteka-melissa.pl.

Mimijumi - produkty zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie maluszka

Asortyment marki został zaprojektowany z niezwykłą starannością i troską o każdy detal. Co więcej, wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy EN 14350, a także przepisy amerykańskiej ustawy o poprawie bezpieczeństwa wyrobów konsumpcyjnych (CPSIA). Na szczególną uwagę zasługują butelki oraz smoczki o wolnym przepływie. Te zostały zaprojektowane z myślą o mamach, które z różnych względów zdecydowały się na przestawienie z karmienia piersią na mieszane lub butelkowe. W ofercie znajdziesz również szczoteczki silikonowe na palec, które ułatwią utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej maluszka czy antypoślizgowe rękawice pod prysznic ułatwiające utrzymanie dziecka podczas mycia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Fosfolipidy to naturalnie występujące organiczne związki chemiczne. Jest to budulec błon otaczających komórki wszystkich żywych...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia