Kosmetyki naturalne Nami – zaopiekuj się sobą od stóp do głów!

Szukasz wyjątkowych kosmetyków naturalnych, które produkowane są przez polską firmę, ale jednocześnie z wykorzystaniem niecodziennych, zaskakujących składników? Właśnie takie są kosmetyki Nami – mają bardzo ciekawe receptury, zawierające substancje rzadko spotykane na rodzimym rynku. Polecamy przetestować je nie tylko tym osobom, które są miłośnikami kosmetyków naturalnych, ale również amatorom nowinek kosmetycznych i ciekawostek w sferze beauty. Wśród kosmetyków Nami znajdziecie m.in. takie produkty, jak: naturalny szampon do włosów, uniwersalny olej do włosów, ciała i twarzy, kremy do cery wrażliwej, naturalne maski do włosów, słynne już kosmetyki na bazie serwatki mlecznej, preparaty z biszofitem (kompleksem soli mineralnych) oraz z mumio oczyszczonym (Shilajit)... jest w czym wybierać! Teraz wszystkie te kosmetyki naturalne możesz zamówić online w internetowej Aptece Melissa, z wygodną dostawą do domu!

Suplementy na wzmocnienie organizmu z mumio oczyszczonym

Marka Nami to nie tylko kosmetyki naturalne – to również inspiracja medycyną indyjską, czyli ajurwedą. Z tej inspiracji powstały różne formy suplementu z mumio oczyszczonym. Czym jest ta substancja? To gęsty, kleisty produkt wydobycia spomiędzy skał Himalajów i Wyżyny Tybetańskiej, od wieków znany przez tamtejszą ludność. Mumio oczyszczone jest bogate w szereg minerałów (jest ich aż 84!). Marka Nami stworzyła suplementy na wzmocnienie organizmu właśnie z tą substancją. Dostępne są w dwóch formach – tradycyjnej, w której kawałki mumio oczyszczonego należy rozpuścić w wodzie i spożywać pod postacią płynu oraz – dla osób, które wolą bliższą nam formę podania – suplement zamknięty w kapsułkach. Wybierz swój wariant i wzmacniaj organizm w zgodzie z ajurwedą!

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Nadmierna kifoza kręgosłupa, objawiająca się zaokrąglonymi plecami to poważna wada sylwetki. Nieleczona pogłębia się, powodując...
CZYTAJ
Zmarszczki, bruzdy i linie, wiotczenie skóry, przebarwienia, zmiana owalu twarzy, utrata blasku – to wszystko...
CZYTAJ
Gronkowiec skórny to bakteria, która zwiększa ryzyko rozwoju wielu poważnych chorób – szczególnie u osób...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia