Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. Produkty w kategoriach
    (71)
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

Nutricia - opieka żywieniowa w najważniejszych momentach życia człowieka

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Firma powstała oficjalnie w 1901 roku, jednak jej początki sięgają roku 1896. To właśnie wtedy doktor Jan van der Hagen wraz z bratem uzyskali prawo do produkcji modyfikowanego mleka dla niemowląt. W Polsce marka pojawiła się w 1993 roku i była efektem połączenia rodzimej firmy i kapitału zagranicznego inwestora. Jest członkiem grupy Danone i powstała przede wszystkim z myślą o szczególnych potrzebach ludzi. Specjalizuje się bowiem w produkcji środków spożywczych specjalnego przeznaczenia oraz żywności klinicznej, które rekomendowane są dla pacjentów wymagających szczególnej opieki i diety. Receptury wszystkich produktów oferowanych przez Nutricia opracowywane są przez ekspertów w dziedzinie żywienia, z uwzględnieniem zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i Komisji Żywieniowej Unii Europejskiej. Nutricia jest organizacją odpowiedzialną społecznie, która umożliwia zdrowe odżywianie nawet wtedy, gdy nie da się go zapewnić w tradycyjny sposób. Kieruje swoje produkty do pacjentów będących po operacjach, w procesie rekonwalescencji, onkologicznych czy do osób starszych. Bogatą ofertę marki Nutricia znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Nutricia - specjalistyczne żywienie medyczne

Marka od ponad 120 lat oferuje rozwiązania żywieniowe, które wpływają na zdrowie oraz samopoczucie pacjentów w kluczowych momentach ich życia. Dzięki wytężonej pracy ekspertów oraz wykorzystaniu najnowszych technologii i badań naukowych, wprowadza innowacyjne rozwiązania w zakresie specjalistycznych diet pacjentów, którzy z różnych powodów nie są w stanie samodzielnie dostarczać pożywienia, a także dla dzieci i niemowląt. W asortymencie marki znajdziesz m.in. NUTRIDRINK PROTEIN dla pacjentów onkologicznych. Produkt, który znajdziesz w różnych wariantach smakowych, dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a także makro- i mikroelementów. Co ważne, jest dostępny w płynnej formie i małej objętości. Można go stosować samodzielnie lub jako składnik potraw. NUTRISON, NUTRISON MULTI FIBRE lub COMPLETE MULTI FIBRE to natomiast środki dietetyczne przeznaczone do stosowania w przypadku niedożywienia związanego z chorobą u pacjentów wymagających żywienia dojelitowego. Nutrison Advanced Cubison - rekomendowany dla osób po udarze niedokrwiennym, z odleżynami lub trudno gojącymi się ranami, SOUVENAID - stosowany w terapii pacjentów wykazujących wczesne objawy Alzheimera. W ofercie znajdziesz także produkty do specjalistycznego żywienia dzieci (Nutrini Płyn) czy Nutridink Skin Repair. Ten ostatni to specjalny środek przeznaczony do postępowania dietetycznego w przypadku odleżyn lub innych trudno gojących się ran.

Nutricia - producent modyfikowanego mleka Bebilon i Bebiko

Firma Nutricia zajmuje się również produkcją popularnych mlek modyfikowanych, do których należą Bebilon oraz Bebiko. Zostały one opracowane z myślą o uzupełnieniu diety dziecka i maluchach, które z różnych powodów nie mogą być karmione mlekiem mamy. Prawidłowe żywienie ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia i prawidłowego rozwoju niemowlęcia, a zapewnienie mu zbilansowanej diety, zwłaszcza w przypadku alergii lub nietolerancji pokarmowych nie zawsze jest proste. W tym celu powstały produkty pozbawione glutenu lub laktozy, a także dostosowane do szczególnych potrzeb lub problemów maluchów. Co więcej, mleka dopasowane są do wieku dziecka i pozwalają dostarczyć mu wszystkich składników odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Nutricia - producent zdrowych obiadków i deserków Bobovita

Marka produkuje również popularne i chętnie wybierane przez rodziców, zdrowe i pełnowartościowe obiadki i deserki dla dzieci. Te zostały opracowane z myślą o dostarczeniu maluchom wszystkich niezbędnych składników odżywczych i witamin, a także urozmaiceniu ich diety. Każdy z produktów został dokładnie przebadany i dostosowany do wieku dziecka. Co ważne, obiadki i deserki, które znajdziesz w ofercie nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów.

Obcinanie paznokci u niemowląt i małych dzieci może wydawać się prostym zadaniem, ale wymaga ostrożności...
CZYTAJ
Nosi pieszczotliwą nazwę „pomarańczowej skórki”, choć nie ma nic wspólnego z byciem uroczym. Nieestetyczne zgrubienia...
CZYTAJ
Wiele osób marzy o atletycznej, umięśnionej sylwetce. Jednak dla niektórych typów budowy ciała osiągnięcie tego...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia