Nutropharma Sp. z o.o. - polska firma farmaceutyczna

Nutropharma to polska firma dostarczająca wysokiej jakości suplementy diety oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. W ofercie marki znajdziesz produkty wspierające pary w okresie okołokoncepcyjnym, jak również koncepcyjnym. Tu warto wymienić choćby linię Nucleox, Prenatal czy Miovela, które wspierają kobiety w zajściu w ciąże, w trakcie jej trwania, a także w okresie karmienia piersią. Nutropharma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, dlatego zanim produkt zostanie wypuszczony na rynek, jest dokładnie sprawdzany i badany pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa przez sztab naukowców i ekspertów z kraju oraz zagranicy. Dzięki temu pacjenci wybierający Nutropharma zyskują pewność, że suplement spełni ich oczekiwania. Ponadto, marka nieustannie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne, związane z promowaniem zaufania do wiedzy farmaceutów oraz dowodów naukowych, a także związane z karmieniem piersią.

Nutropharma - marka, która stara się dla Ciebie!

W bogatej ofercie Nutropharma znajdziesz szeroki wybór produktów, które zawierają substancje pozytywnie oddziałujące na funkcjonowanie całego organizmu. Wśród popularnych suplementów znajdują się OMEGA CARDIO + CZOSNEK, którego składniki korzystnie wpływają na sprawne funkcjonowanie układu krążenia. Dobrym wsparciem dla kobiet od 13. tygodnia ciąży aż do zakończenia karmienia jest PRENATAL DUO. Składniki aktywne wspierają organizm mam w trudnym i wyczerpującym okresie. BETA KAROTEN SUN to natomiast produkt polecany w okresie wakacyjnym. Substancje zawarte w suplemencie wspomagają ochronę skóry przed negatywnym wpływem promieniowania UV. Popularnym produktem jest również MELTIKI SAMBUCUS, czyli suplement uwielbiany zwłaszcza przez dzieci, ale i dorosłych. Składniki zawarte w produkcie wspierają odporność malucha, jednocześnie nie zawiera on cukru, co korzystnie wpływa na zdrowie zębów. Jeżeli natomiast szukasz produktu na mocne, gęste i zdrowe włosy to Vitapil z biotyną + bambus będą idealne dla Ciebie. Odpowiednie kompozycja składników aktywnych wzmacnia i odżywia cebulki włosa, a także pobudza je do intensywnego wzrostu.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Choć wirus HIV to choroba znana już od dawna, liczne poszlaki i niedomówienia budzą w...
CZYTAJ
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Leki generyczne to tańsze odpowiedniki oryginalnych farmaceutyków. Bardzo często są proponowane przez farmaceutów, gdy pacjenci...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia