Penaten – kosmetyki i produkty dla kobiet i dzieci

Marka Penaten cechuje się wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad stu lat zajmuje się produkcją preparatów przeznaczonych do pielęgnacji ciała dzieci i niemowląt Głównymi składnikami kremów ochronnych i przeciw odparzeniom są tłuszcz z owczej wełny oraz tlenek cynku, które tworząc na skórze warstwę ochronną nie doprowadzają do powstania ran i bolesnych podrażnień. Wszystkie kosmetyki Penaten mają działanie silnie nawilżające. Są używane do leczenia pieluszkowego zapalenia skóry, oparzeń słonecznych i pomagają w łagodzeniu swędzenia z powodu wyprysków oraz zmniejszają ryzyko powstawanie wysypki. Produkty Penaten są również hipoalergiczne więc nadają się do stosowania dla skóry wrażliwej i skłonnej do reakcji alergicznych. Łatwo rozprowadzają się po skórze i nie pozostawiają tłustych śladów na ubrankach. Niezawodna formuła, według której powstają kosmetyki Penaten, pomaga dbać o ciało maleństwa już od pierwszych dni życia.

DANE ADRESOWE

Apteka Melissa
Pomorska 77
90-224 Łódź
tel: 500660977
email: info@apteka-melissa.pl

KONTO

Pekao SA (Łódź)
Nr konta: 68 1240 3031 1111 0010 2859 5266
WYSYŁKA PŁATNOŚĆ

Przesyłki do Państwa realizowane są za pomącą firm: DPD, Poczty Polskiej. Szczegółowy cennik kosztów dostawy znajdziecie Państwo w zakładce WYSYŁKA I ZWROTY.

Płatności za zamówiony towar w naszej aptece możecie dokonać Państwo tradycyjnym przelewem na konto bankowe podane na naszej stronie lub za pomocą systemu płatności PayU.
Nie znalazłem produktu

Poleć aptekę znajomemu
Created by dotandspot.pl