Philips - holenderski koncern tworzący z myślą o mamach i ich maluszkach

Firma Philips to chyba jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek. Jej produkty goszczą w domach na całym świecie, jednak mało kto wie, że została ona założona w Holandii w 1891 roku przez Frederika i Gerarda Philipsów. Firma na początku swojej działalności zajmowała się jedynie produkcją żarówek oraz sprzętu oświetleniowego. Rzesze zadowolonych klientów zainicjowały dynamiczny rozwój Philips’a, co doprowadziło do tego, że marka szybko stała się liderem w swojej branży. Co więcej, sukcesywnie poszerzała swoją ofertę o kolejne działy - sprzęt AGD i RTV. Obecnie Philips, który na polskim rynku obecny jest od prawie 100 lat, zajmuje się również wytwarzaniem urządzeń medycznych, a także specjalistycznych produktów dla mam i dzieci. Bogatą ofertę firmy można znaleźć na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Philips Avent - nowoczesne i bezpieczne produkty dla dzieci i niemowląt oraz mam karmiących

Philips rozszerzył swoją działalność o linię AVENT, w skład której wchodzą innowacyjne produkty dla mam karmiących, które znacznie podnoszą codzienny komfort kobiet, a także o nowoczesny i bezpieczny asortyment dla dzieci i niemowląt. Wartym uwagi wyrobem medycznym są ultracienkie wkładki laktacyjne AVENT ULTRA COMFORT. Zostały one opracowane z myślą o zapewnieniu wygody oraz suchości w ciągu dnia i nocy kobietom karmiącym piersią. Wkładki są bardzo szczelne, dzięki czemu chronią przed wilgocią i przeciekaniem, a jednocześnie zapewniają swobodną cyrkulację powietrza, dlatego nie powodują odparzeń. Avent Osłonka na piersi to wyrób medyczny o podobnym przeznaczeniu do swojego poprzednika. Produkt zapewnia ochronę przed niekontrolowanym wyciekiem pokarmu. Kolejnym interesującym, nowoczesnym produktem sygnowanym marką Philips, jest AVENT SOOTHIE - smoczek ortodontyczny. Produkt jest wykonany z trwałego, a jednocześnie elastycznego silikonu medycznego, który zapewnia prawidłowy rozwój dziąseł i zębów maluszka. Producent posiada również w swojej ofercie kubki do nauki picia bez rozlewania, laktator ręczny, nakładkę masującą ułatwiającą pozyskiwanie pokarmu, a także butelki ze smoczkiem dopasowane do wieku maluszka.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Choć wirus HIV to choroba znana już od dawna, liczne poszlaki i niedomówienia budzą w...
CZYTAJ
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Leki generyczne to tańsze odpowiedniki oryginalnych farmaceutyków. Bardzo często są proponowane przez farmaceutów, gdy pacjenci...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia