Procter & Gamble - produkty dla całej rodziny

Procter & Gamble jest jedną z największych globalnych grup kapitałowych na świecie. Zajmuje się produkcją dóbr konsumpcyjnych, głównie produktów kosmetycznych i higieny osobistej, a także środków czystości niezbędnych do zachowania porządku w domu. Historia Procter & Gamble zaczyna się w 1837 roku, kiedy to wytwórca świec William Procter wraz z dostawcą mydeł James’em Gable’m założyli w Ohio własną firmę. W 1879 roku, syn jednego z założycieli i chemik z wykształcenia, James Norris Gamble, zaczął rozwijać technologię produkcyjną mydła. Osiem lat później przedsiębiorstwo ustanawia pionierski program przyznawania pracownikom akcji firmy; ten śmiały ruch P&G sprawia, że pracownicy czują się odpowiedzialni za losy marki. W 1933 roku przedsiębiorstwo wykorzystuje nowe media, aby reklamować swoje produkty, dzięki czemu silnie rośnie na nie popyt konsumentów (zwłaszcza na mydło). W kolejnych dekadach P&G dalej się rozwija i wprowadza do oferty nowe produkty m.in. pastę z fluorem Crest czy jednorazowe pieluchy Pampers, a także staje się właścicielem licznych znanych marek np. Gillette. Bogatą ofertę produktów Procter & Gamble znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Pampers, Head & Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Always, Naturella, Discreet czy Tampax - znane i uwielbiane przez konsumentów marki od P&G

Procter & Gamble oferuje produkty w ponad 180 krajach na świecie, a w swoim portfolio posiada 65 wiodących marek, m.in. Pampers®, Always®, Oral-B® czy Head and Shoulders®. Produkty wspomnianych firm są codziennie użytkowane przez miliony osób na wszystkich kontynentach. Celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie im najlepszych środków do pielęgnacji i higieny osobistej, które poprawiają jakość i komfort ich życia. P&G przywiązuję dużą wagę do małych rzeczy i codziennych czynności. Szczotkowanie zębów, mycie włosów, prysznic, golenie, opieka nad dzieckiem, sprzątanie domu, zmywanie naczyń czy robienie prania - Procter & Gamble zapewnia produkty, dzięki którym wszystko to staje się prostsze i przyjemniejsze.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Prawidłowe rozróżnienie kaszlu mokrego od kaszlu suchego nie zawsze jest łatwe. Kaszel, podczas którego usuwamy...
CZYTAJ
Aloes to rodzaj sukulentu, do którego należy powszechnie znany aloes zwyczajny. Roślina ta bardzo często...
CZYTAJ
Co niszczy włosy najbardziej? Wiele osób jako odpowiedź na to pytanie wskaże niewłaściwą pielęgnację kosmyków...
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia