Prolab - polska firma farmaceutyczna

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne PROLAB Sp. z o. o. (dawniej Farmaceutyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno Analityczno Handlowe "Prolab" Sp. J.) funkcjonuje na polskim rynku od 1993 roku. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która kładzie mocny nacisk na jakość swojej oferty. Potwierdzają to liczne certyfikaty uzyskiwane przez markę m.in. wydany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego - Good Manufacturing Practice, który dowodzi, że w zakładzie spełniane są międzynarodowe standardy jakościowe. Firma oferuje wyroby medyczne, leki, suplementy diety, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego oraz kosmetyki. Produkty cieszą się zaufaniem pacjentów, ale również uznaniem środowiska medycznego, farmaceutycznego i naukowego. Liczne nagrody i wyróżnienia dla firmy oraz jej produktów potwierdzają wysoki profesjonalizm wytwórni PROLAB. Sprawdź ofertę marki na stronie apteka-melissa.pl.

Prolab - produkty, z którymi zadbasz o zdrowie i urodę

W ofercie Prolab znajdziesz szereg produktów, które wspomogą leczenie stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego na tle infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych (UCHOLEK lub UCHOLEK FORTE), pomogą w łagodzeniu stanów zapalnych gardła (Prolab spray na gardło i chrypkę forte) czy bólów mięśniowo-stawowych (Ethericum Żel przeciwbólowy). W asortymencie znajdziesz również maść ichtiolową i spirytus lawendowy, które pozwolą złagodzić stany zapalne czy wydostać się ropie z wyprysku. Także osoby ze skórą atopową znajdą coś dla siebie; dla nich polecanym produktem jest Nigellum Krem z czarnuszką, który łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia, wycisza stany zapalne i regeneruje naskórek. Warty uwagi jest wyrób medyczny opracowany z myślą o osobach, które chrapią - PROLAB Nie Chrap. Produkt zwiększa napięcie podniebienia miękkiego oraz tkanek miękkich gardła, co zapewnia rozszerzenie dróg oddechowych. Sprzyja to zmniejszeniu drgań, które tworzą uporczywe dźwięki chrapania.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Choć wirus HIV to choroba znana już od dawna, liczne poszlaki i niedomówienia budzą w...
CZYTAJ
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Leki generyczne to tańsze odpowiedniki oryginalnych farmaceutyków. Bardzo często są proponowane przez farmaceutów, gdy pacjenci...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia