• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 79 zł* Sprawdź!
  Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łaczna wartość wyniesie od 79 zł, przy wyborze DPD Pickup
Zamówienia telefoniczne
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Qpharma Sp. z o. o. – dystrybutor polskich i zagranicznych leków oraz suplementów diety

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
DOSTAWA ZA 0ZŁ
 Equazen (EYE Q), 400 kapsułek
                 - Apteka internetowa Melissa

167,38 zł

Firma Qpharma to przedsiębiorstwo powstałe w 2005 roku, które od samego początku istnienia nieustannie się rozwija, dostarczając lekarzom i pacjentom produkty, opracowane z myślą o różnych problemach zdrowotnych. Qpharma stawia przede wszystkim na innowacyjność, oryginalność, ale także na samodoskonalenie i etykę. Jej celem jest dbanie o poszerzanie wiedzy i budowanie samoświadomości pacjentów, a misją poprawa komfortu i jakości życia osób, które borykają się z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Dlatego w ofercie Qpharmy znajdziesz szeroki wybór suplementów diety, leków OTC czy wyrobów medycznych, które przeznaczone są dla konkretnych problemów zdrowotnych. Ponadto, w Polsce na zasadach wyłączności Qpharma reprezentuje preparaty następujących marek: Eye Q, Vaxol®, Mumomega® czy Multi-Gyn®. Produkty wspomnianych firm, a także wiele więcej, znajdziesz na apteka-melissa.pl.

Qpharma – produkty dla konkretnych potrzeb pacjentów

Wśród szerokiej oferty Qpharma znajdziesz rozmaite produkty, które zostały stworzone z myślą o różnych potrzebach pacjentów. Wartym uwagi preparatem jest niewątpliwie EYE Q. Suplement można znaleźć w formie łatwych do połknięcia tabletek lub płynu o różnych smakach. Produkt za sprawą składników aktywnych polecany jest do stosowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych posiadających niską zdolność koncentracji, autyzm, opóźnienie rozwoju mowy i czytania, a także przejawiających agresję, impulsywność lub nadpobudliwość. Suplement uzyskał rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych i pomaga łagodzić nieprzyjemne napięcie oraz pozytywnie wpływa na poziom skupienia i koncentracji. Kolejnym wartym zainteresowania preparatem jest MUMOMEGA. Produkt polecany jest do stosowania przez kobiety planujące ciąże, będące w niej oraz mamy karmiące. Suplement za sprawą swojego składu pozwala uzupełnić dietę w niezbędne dla zdrowia i rozwoju maluszka kwasy omega-3 i omega-6. VAXOL Spray do uszu, to wyrób medyczny, który pozwala na dokładne oczyszczenie ucha z zalegającej w nim woskowiny usznej. Ponadto, dzięki kompozycji olejków, zapewnia również ochronę przed infekcjami.

Krople do nosa są często stosowanym środkiem w łagodzeniu objawów kataru i zatkanego nosa. Niemniej...
CZYTAJ
Ząbkowanie u niemowląt to jedna z najbardziej niekomfortowych faz w życiu małego dziecka, która może...
CZYTAJ
Neutrofile, znane również jako neutrocyty, odgrywają kluczową rolę w naszym układzie odpornościowym, będąc pierwszą linią...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia