SANUM POLSKA – dystrybutor leków izopatycznych i immunobiologicznych

Sanum Polska to dystrybutor z branży leków izopatycznych i immunobiologicznych, które wytwarzane są przez Sanum-Kehlbeck. Firma powstała w 1975 roku za sprawą Heinricha Kehlbeck'a. Z jego inicjatywy doszło bowiem do połączenia dwóch niemieckich spółek: IBICA, należącej do prof. Enderlein’a i jego rodziny, oraz Sanum, której właścicielem był farmaceuta Rinkert. Fuzja nie tylko scaliła firmy, ale i pozwoliła przejąć prawa do leków, które obecnie sprzedawane są pod następującymi nazwami handlowymi: Nigersan Pleo Nig, Mucokehl Pleo Muc, Fortakehl Pleo Fort czy Notakehl Pleo Not. Do dziś produkowane są również takie leki jak: Recarcin, Utlilin oraz Latensin, za które odpowiada powstała w 1932 roku firma Robert-Koch Institut. Sanum nie bez powodu cieszy się renomą i uznaniem pacjentów, lekarzy oraz farmaceutów. Podstawą sukcesu marki jest wysoka jakość oferowanych przez nią produktów, które, zanim trafią na rynek, przechodzą wszystkie niezbędne badania z zakresu bezpieczeństwa i skuteczności działania. Dzięki temu pacjenci mogę wybierać z oferty firmy produkty, które są spełnią ich oczekiwania i potrzeby. Wiele z produktów Sanum znajdziesz na apteka-melissa.pl.

Sanprobi od Sanum – produkty uzupełniające dietę w drogocenne bakterie probiotyczne

Wśród bogatego portfolio firmy Sanum dużą popularnością i uznaniem cieszy się marka Sanprobi. To linia suplementów, których składniki aktywne dbają przede wszystkim o przywrócenie i utrzymanie odpowiedniej mikroflory jelit. Ta bowiem jest bardzo ważna dla układu odpornościowego, któremu pozwala skutecznie walczyć z infekcjami. Co więcej, prawidłowa mikroflora jelit umożliwia prawidłową pracę układu trawiennego, a także utrzymanie odpowiedniego poziomu energii w ciągu dnia czy atrakcyjnego wyglądu skóry. Pacjenci najczęściej sięgają po Sanprobi Barrier, suplement, który za sprawą 8 wyselekcjonowanych szczepów bakterii, wspomaga kolonizację jelit dobroczynnymi bakteriami. Duże uznanie pacjentów borykających się z zespołem jelita drażliwego zdobył Sanprobi IBS. Dzięki składnikom aktywnym produkt pozwala złagodzić nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego, takie jak: zaparcia, biegunki, wzdęcia czy uczucie pełności. SANPROBI 4 ENTERIC to suplement polecany do stosowania w trakcie lub po antybiotykoterapii. Produkt polecany jest dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz dorosłych. Pozwala odbudować prawidłową mikroflorę jelit.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia