• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
  Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Produkty SFD - suplementy i odżywki

Firma SFD rozpoczęła działalność w listopadzie 2010 roku. Inicjatorem i prezesem zarządu jest Mateusz Pazdan, który od zawsze interesował się kulturystyką sportową. Pierwsze wersje sklepu z produktami SFD powstały już w roku 2003. Producent stworzył marki własne, takie jak Allnutrition, SFD Nutrition i Alldeynn, a także Gym Provocateur oraz SFD Power Wear. Dwie ostatnie specjalizują się w ubraniach sportowych. W gamie produktów Allnutrition znajdują się głównie odżywki białkowe i żywność dietetyczna. Z kolei SFD Nutrition to, przede wszystkim, suplementy diety. Marka Alldeynn powstała we współpracy z Maritą Majewską, znaną w Internecie pod pseudonimem Deynn. Jej oferta składa się z suplementów diety skierowanych do kobiet. Wszystkie produkty sygnowane znakiem SFD zostały zaprojektowane przy udziale sportowców, trenerów i dietetyków w taki sposób, aby zawierały substancje o potwierdzonym działaniu, bez zbędnych dodatków. Oferta producenta nie jest skierowana jedynie do profesjonalnych sportowców. Nawet jeśli na co dzień nie chodzisz na siłownię, to z pewnością znajdziesz opcje dla siebie. Przykładowo, masła orzechowe w różnych smakach, które mogą się świetnie sprawdzić jako uzupełnienie codziennej diety. Sprawdź ofertę produktów SFD w internetowej Aptece Melissa z szybką i łatwą dostawą do domu!

Wybierz jedno z białek SFD!

Producent dba o najlepszą jakość surowców, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Wszystkie są poddawane odpowiednim badaniom i testom, aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo, a także skuteczność. Chcesz uzupełnić białko w codziennej diecie? SFD oferuje wiele rodzajów i smaków odżywek białkowych. Seria Whey Protein zapewnia odpowiednią dawkę składników odżywczych oraz pyszny smak - karmel, guma balonowa, masło orzechowe, banan, solona pistacja, podwójna czekolada czy szarlotka. Białko SFD znajdziesz także w wersji wegańskiej i bez laktozy. Aby ułatwić sobie drogę do wymarzonej sylwetki warto zaopatrzyć się w żywność dietetyczną od Allnutrition. Baton proteinowy, frużelina, niskokaloryczny sos, ciastka czekoladowe, a może wysokobiałkowy krem? Wybierz ulubiony smak i ciesz się produktami bez cukru. Oferta SFD obejmuje również suplementy diety dopasowane do Twoich potrzeb.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
DOSTAWA ZA 0ZŁ
 UNIVERSAL Animal Cuts, 42 saszetki
                 - Apteka internetowa Melissa

249,90 zł

DOSTAWA ZA 0ZŁ
 UNIVERSAL Animal Test, 21 saszetek
                 - Apteka internetowa Melissa

397,95 zł

DOSTAWA ZA 0ZŁ
 UNIVERSAL Storm Grape splash - 836 g
                 - Apteka internetowa Melissa

229,99 zł

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia