1. Produkty w kategoriach
    (12 produkty)
  2. C
  3. D
  4. E
  5. U
  6. X

Takeda - 230 lat w służbie zdrowiu

Początki firmy związane są z sylwetką Chobei Takeda, który w 1781 roku rozpoczął sprzedaż tradycyjnych chińskich i japońskich ziołowych leków. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, marka szybko stała się rozpoznawalna w Doshomachi, znanej ze sprzedaży medykamentów dzielnicy Osaki w Japonii. Takeda za sprawą swojej reputacji, uczciwości i szczerości zyskuje rzesze zadowolonych klientów, dzięki którym wkrótce może dynamicznie rozwinąć działalność. Co ważne, filozofia i wartości, którymi kierował się założyciel spółki, przyświecają marce do dziś. Dlatego też, obecnie Takeda jest biofarmaceutyczna firmą o globalnym zasięgu, ukierunkowaną na potrzeby i oczekiwania pacjentów. W tym celu nieustannie prowadzi szereg badań, których celem jest dbanie o zdrowie oraz jakość życia ludzi na całym świecie. Najważniejsze działania firmy obejmują leki, które stosowane są m.in. w przypadku zwalczania bólu, regeneracji tkanek, leczenia chorób układu pokarmowego czy w onkologii. Producent oferuje również szeroką gamę produktów OTC. Z asortymentu marki można skorzystać wchodząc na stronę apteka-melissa.pl.

Amol, Vita Buerlecitin, Multi-Sanostol czy Febrisan - produkty od Takeda, które dobrze znasz!

Takeda w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Do najbardziej znanych należy niewątpliwie Amol, który dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu - na wzdęcia, bóle brzucha, kaszel, ukąszenia owadów czy migreny, “przekazywany” jest z pokolenia na pokolenie. Kolejnym popularnym produktem jest MULTI-SANOSTOL, lek w postaci syropu, który rekomendowany jest do stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy u dzieci, kobiet w ciąży i mam karmiących, a także w przypadku braku łaknienia, nadmiernego zmęczenia czy nawracających infekcji. Na liście topowych produktów nie mogło zabraknąć VITA BUERLECITHIN - płynu, którego składniki aktywnie wspierają pamięć, koncentrację, sen, a także korzystnie wpływają na utrzymanie optymalnego poziomu energii w ciągu dnia. Na przeziębienie i grypę jednym z najchętniej wybieranych produktów jest natomiast Febrisan. Lek, którego składniki aktywne łagodzą nieprzyjemne objawy przeziębienia, takie jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśniowe, głowy czy zatok. Jeżeli chcesz wesprzeć swoją odporność, zwłaszcza w okresach wzmożonej zachorowalności, postaw na Vitrum D3, suplement, który uzupełni diety w witaminę D. Ta jest korzystnie wpływa na układ immunologiczny, poprawę nastroju, a także mocne i zdrowe kości oraz zęby.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia