TENA - produkty do pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu!

Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
Specjalistyczne, miękkie wkłady o anatomicznym kształcie. Są wygodne i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności. Zapewniają natychmiastową suchość i wysoki komfort. - System Body Shaped DryZone — doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja - Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control - Miękkie i elastyczne opaski boczne zapewniają lepsze dopasowanie Wsad Dry Fast Core skutecznie izoluje wilgoć Wsad Dry Fast Core zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed przeciekaniem. Specjalistyczna podpaska zawiera superchłonne mikrogranulki, które zatrzymują i izolują mocz. TENA Lady dają Ci pewność i komfort. Delikatny dla skóry materiał Silky Soft Surface Skóra musi pozostawać sucha, abyś miała uczucie świeżości i uniknęła podrażnień. Dlatego specjalistyczne podpaski TENA Lady mają podobną do tkaniny powierzchnię Silky Soft, która momentalnie odciąga wilgoć z dala od skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady dają Ci uczucie suchości i pewność. Pakowane pojedynczo Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą. Miękki, oddychający materiał zewnętrzny sprzyja zdrowiu skóry TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.

           TENA LADY EXTRA Specjalistyczne podpaski - 20 szt. - Apteka internetowa Melissa
TENA LADY EXTRA Specjalistyczne podpaski - 20 szt.
Producent: TENA

21,49 zł

TENA Lady Maxi Night są wydłużone i poszerzone w tylnej części dla maksymalnej ochrony w ciągu nocy. Posiadają wysoką chłonność i doskonale dopasowują się do anatomii ciała zapewniając ochronę przed przeciekaniem przez całą noc. - TENA Lady Maxi Night dla maksymalnej ochrony w ciągu nocy - System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu - TENA Lady jest dopasowana do anatomii kobiecego ciała Testowane dermatologicznie Wszystkie elementy zastosowane w tym produkcie zostały przetestowane dermatologicznie, są bezpieczne i przyjazne dla skóry. Delikatny dla skóry materiał Silky Soft Surface Skóra musi pozostawać sucha, abyś miała uczucie świeżości i uniknęła podrażnień. Dlatego specjalistyczne podpaski TENA Lady mają podobną do tkaniny powierzchnię Silky Soft, która momentalnie odciąga wilgoć z dala od skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady dają Ci uczucie suchości i pewność. Pakowane pojedynczo Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą. Ochronne falbanki boczne Stworzone z myślą i najwyższej ochronie. Ochronne falbanki boczne doskonale dopasowują się do ciała chroniąc przed przeciekaniem. Możesz spać spokojnie i czuć się komfortowo. Miękki, oddychający materiał zewnętrzny sprzyja zdrowiu skóry TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.

           TENA LADY MAXI NIGHT Specjalistyczne podpaski - 12 szt. - Apteka internetowa Melissa
TENA LADY MAXI NIGHT Specjalistyczne podpaski - 12 szt.
Producent: TENA

16,79 zł

TENA Lady Maxi ze strefą InstaDRY zapewniającą szybkie wchłanianie dają pewność i poczucie bezpieczeństwa. Stworzone z myślą o ochronie w średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu specjalistyczne podpaski, które zapewniają suchość i wygodę. - Błyskawiczne wchłanianie dzięki strefie InstaDRY - Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control - Wsad Dry Fast Core skutecznie izoluje wilgoć Delikatny dla skóry materiał Silky Soft Surface Skóra musi pozostawać sucha, abyś miała uczucie świeżości i uniknęła podrażnień. Dlatego specjalistyczne podpaski TENA Lady mają podobną do tkaniny powierzchnię Silky Soft, która momentalnie odciąga wilgoć z dala od skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady dają Ci uczucie suchości i pewność. Kształt TENA Lady zapewnia dyskrecję i wygodę dzięki dopasowaniu do ciała TENA Lady zapewniają znakomite bezpieczeństwo, wygodę i dyskrecję. Specjalistyczne podpaski TENA Lady mają kształt dopasowany do ciała, który zapewnia Ci wygodę i pozwala skoncentrować na tym, co ważne. Pakowane pojedynczo Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą. Miękkie i elastyczne opaski boczne zapewniają lepsze dopasowanie Tu chodzi o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Dzięki elastycznym gumkom na krawędziach specjalistyczne podpaski TENA Lady dopasowują się do kształtu Twojego ciała. Bez względu na to, co robisz, delikatnie dostosowują się do Twoich ruchów. TENA Lady zapewniają swobodę poruszania bez niepokojenia się o przeciekanie. Miękki, oddychający materiał zewnętrzny sprzyja zdrowiu skóry TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.

           TENA LADY MAXI Specjalistyczne podpaski - 12 szt. - Apteka internetowa Melissa
TENA LADY MAXI Specjalistyczne podpaski - 12 szt.
Producent: TENA

14,99 zł

Miękkie specjalistyczne podpaski o anatomicznym kształcie. Równie dyskretne co podpaski higieniczne, ale dużo bardziej chłonne. Zapewniają natychmiastową suchość i komfort. - System Body Shaped DryZone — doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja - Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control - Miękkie i elastyczne opaski boczne zapewniają lepsze dopasowanie Wsad Dry Fast Core skutecznie izoluje wilgoć Wsad Dry Fast Core zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed przeciekaniem. Specjalistyczna podpaska zawiera superchłonne mikrogranulki, które zatrzymują i izolują mocz. TENA Lady dają Ci pewność i komfort. Delikatny dla skóry materiał Silky Soft Surface Skóra musi pozostawać sucha, abyś miała uczucie świeżości i uniknęła podrażnień. Dlatego specjalistyczne podpaski TENA Lady mają podobną do tkaniny powierzchnię Silky Soft, która momentalnie odciąga wilgoć z dala od skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady dają Ci uczucie suchości i pewność. Pakowane pojedynczo Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą. Miękki, oddychający materiał zewnętrzny sprzyja zdrowiu skóry TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.

           TENA LADY NORMAL Specjalistyczne podpaski - 24 szt. - Apteka internetowa Melissa
TENA LADY NORMAL Specjalistyczne podpaski - 24 szt.
Producent: TENA

18,79 zł

Tena jest globalnym liderem w dziedzinie pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu, który od wielu lat współpracuje z aptekarzami i domami opieki na całym świecie. Najważniejszym aspektem działania jest pragnienie zapewnienia godności i należytej jakości życia podopiecznych mających problem z trzymaniem moczu. Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie, która zapewnia głębokie zrozumienie najlepszych praktyk w dziedzinie pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu oraz higieny osobistej. Produkty tej marki zostały zaprojektowane we współpracy z farmaceutami, opiekunami, oraz specjalistami w dziedzinie nietrzymania moczu, dzięki czemu są skuteczne i cieszą się powszechnym zaufaniem.