• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Suplementy Terranova, czyli synergiczne preparaty odżywcze i roślinne

Firma Terranova Nutrition została założona w 2008 r. przez Stephena Terrassa, który zajmuje się medycyną naturalną ze szczególnym uwzględnieniem żywienia i nauk botanicznych. Producent może pochwalić się tym, że nie używa żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji swoich suplementów diety. Marka dąży do osiągnięcia możliwie najlepszej skuteczności, wszechstronności, czystości, łagodności, równowagi i bezpieczeństwa. W recepturach suplementów Terranova znajdują się liofilizowane rośliny, które utrzymują wysoką wartość odżywczą. Firma przedkłada wykorzystywanie całych składników roślinnych nad ekstraktami. Optymalnie dobiera ilości składników odżywczych, mineralnych czy witaminowych. Wszystkie produkty są odpowiednie zarówno dla wegetarian, jak i wegan. Terranova Nutrition opracowała synergiczny kompleks Magnifood ze składników pochodzenia roślinnego oraz fitonutrientów. Nie ma stałego składu, ponieważ mieszanina jest opracowywana dla każdego produktu indywidualnie - zależnie od funkcji, jakie ma spełniać dany produkt. Zawiera zioła, warzywa i owoce, które zwykle liofilizowane są tuż po zbiorach. Pochodzą z czystych ekologicznie upraw. Sprawdź ofertę suplementów Terranova w internetowej Aptece Melissa z szybką i łatwą dostawą do domu!

Co znajdziesz wśród produktów Terranova Nutrition?

Zręczna zielenina & warzywa, to mieszanka świeżych, liofilizowanych warzyw i owoców, takich jak jarmuż, marchew, brokuł, rukiew, aronia czy żurawina. Wzbogacają mikroflorę jelitową, dostarczając pożytecznych bakterii oraz składników odżywczych. To suplement diety idealny do przygotowania kolorowych koktajli. Na-Co-Dzień multiwitamina dla dzieci w wieku 4-12 lat z niezbędnymi składnikami, które dostarczają witamin, minerałów i wartościowego kwasu tłuszczowego DHA. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mózgu, rozwój poznawczy, wzrost, układ odpornościowy oraz kostny. Łączenie, w suplemencie, znajduje się 12 witamin i 7 minerałów. Wegańska witamina D3 dla dorosłych jest szczególnie wskazana w okresie zmniejszonej ekspozycji na słońce. Została przygotowana z jadalnych odmian porostów w postaci cholekalcyferolu. Dodatkowo, receptura zawiera kompleks Magnifood z spiruliną, otrębami ryżowymi i innymi wartościowymi składnikami.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia