Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Trzy Ziarna Spółka Z O.O - zdrowa żywność w zasięgu ręki!

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Trzy Ziarna to renomowany producent zdrowej żywności i suplementów diety. W szerokiej ofercie marki znajdziesz między innymi ekstrakty roślinne, oleje, bakalie, orzechy, słodziki, zioła czy innowacyjne produkty określane mianem Superfood. Tym, co wyróżnia Trzy Ziarna, jest wysoka jakość oferowanych towarów. Marka przywiązuje wagę zarówno do selekcji produktów, wybierając jedynie certyfikowane uprawy ekologiczne, jak i do przebiegu każdego etapu produkcyjnego. Nie mniej istotne dla firmy jest również odpowiednie przechowywanie towaru - trzymanie go w niewłaściwych warunkach mogłoby doprowadzić do spadku jakości. Dzięki ścisłej kontroli i sprostaniu wysokim standardom oraz normom produkcyjnym, produkt może zostać oznaczony znakiem firmowym Trzy Ziarna. Produkty z asortymentu marki znajdziesz na naszej stronie Apteka Melissa.

Trzy Ziarna - marka, której warto zaufać

Marka Trzy Ziarna nieustannie pracuje nad poszerzeniem swojego asortymentu o kolejne wysokiej jakości, certyfikowane produkty. Co więcej, firma szczyci się tym, że oferowane przez nią towary nie posiadają uczulających i podrażniających żołądka oraz całego przewodu pokarmowego konserwantów, SO2 czy substancji uszlachetniających. Dzięki temu zyskujesz pewność, że na Twój talerz trafią jedynie dobre gatunkowo produkty, które wzbogacą Twoją dietę w niezbędne składniki odżywcze oraz komplet witamin. Koniecznie sprawdź zatem produkty Trzy Ziarna. Opinie, jakie zyskał sklep mimo swojego dość krótkiego istnienia, mówią same za siebie! Koniecznie sprawdź: Trzy Ziarna erytrytol, wysokiej jakości spirulinę, błonnik witalny czy ashwangandę, która usprawnia funkcjonowanie całego organizmu, a także korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację. Na wirtualnych półkach znajdziesz również zioła, nasiona, w tym chia, a także mieloną guaranę.

Mrowienie w palcach stóp i dłoni to dolegliwość, która może wynikać z wielu różnych przyczyn...
CZYTAJ
Zakażenie układu moczowego, określane skrótem ZUM, to częsta dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiet. Źródła...
CZYTAJ
Zastanawiasz się, co to jest spirulina? To popularny składnik suplementów diety i kosmetyków o charakterystycznej,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia