Suplementy diety Valentis – innowacyjna technologia i naturalne składniki

Valentis to szwajcarska firma farmaceutyczna z długoletnią tradycją na rynkach europejskich. Jest to marka z historią, jej początki sięgają aż pierwszej połowy XX wieku. Na rynku polskim firma Valentis od ponad 12 lat cieszy się zaufaniem konsumentów. Obecnie Valentis jest nowoczesną, międzynarodową spółką, która korzysta z najlepszych technologii produkcji, przy wyrobie innowacyjnych preparatów: suplementów diety oraz kosmetyków. W swoich metodach produkcyjnych Valentis łączy tradycyjne metody z nowoczesnym podejściem. Nazwa Valentis zawiera w sobie misję firmy – Valentis po łacinie znaczy “zdrowy”. Głównym celem Valentis jest tworzenie produktów, które są wysokiej jakości, składają się z naturalnych składników, przynoszą zauważalne efekty i nie wiążą się z negatywnymi skutkami wpływającymi na zdrowie odbiorców. Nie ustając w poszukiwaniach jak najlepszych rozwiązań firma Valentis łączy w procesie produkcyjnym siłę nauki – inwestując w innowacyjne technologie; i moc natury – sięgając po składniki naturalne sprawdzone w medycynie ludowej i naturalnej. Firma Valentis odpowiada za powstanie innowacyjnej technologii efektywnego wchłaniania zamykającej substancje w mikrokapsułkach liposomalnych, która została dopuszczona do patentu. Valentis daje gwarancje, że ich produkty są bezpieczne dla organizmu człowieka oraz dla środowiska. Sprawdź ofertę producenta Valentis na stronie internetowej Apteki Melissa i zamów online.

Jakie produkty oferuje marka Valentis?

Najbardziej znanymi preparatami firmy są linie suplementów: Kerabione, Flexus, Kinon oraz Kalcikinon. Linia Kalcikinon oraz Kinon zawiera w ofercie produkty zapewniające kompleksowe wsparcie dla układu kostnego organizmu. Na formułę suplementów diety z tych serii składa się przede wszystkim Witamina K-2 Kinon – opatentowana cząsteczka, zawierająca najbardziej aktywną formę naturalnej witaminy K2, znaną jako menachinon-7. Produkt serii Flexus, z kolei przeznaczone są do stosowania w celu poprawy funkcjonowania stawów. Suplement ten dostępny jest zarówno w formie kapsułek, jak i w formie roztworu. Kerabione, natomiast to gama produktów, przeznaczonych do dbania o włosy i paznokcie. W ofercie znajdziemy zarówno suplementy diety, jaki i innowacyjne sera do włosów, rzęs i paznokci oraz szampony.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Choć wirus HIV to choroba znana już od dawna, liczne poszlaki i niedomówienia budzą w...
CZYTAJ
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Leki generyczne to tańsze odpowiedniki oryginalnych farmaceutyków. Bardzo często są proponowane przez farmaceutów, gdy pacjenci...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia