Polska firma farmaceutyczna Verco

Producent dostarcza na rynek zaawansowane produkty farmaceutyczne. Firma działa od 2006 r. Ich model biznesu opiera się głównie na współpracy z lekarzami. W ich ofercie możesz znaleźć specjalistyczne produkty z wybranych obszarów terapeutycznych, które powstają w wyniku łączenia wiedzy i doświadczenia z praktyką lekarską. Zawierają składniki o działaniu i skuteczności opartej na badaniach naukowych oraz faktach medycznych. Oferują bezpieczne rozwiązania z zakresu ginekologii, okulistyki, a także skin care. Asortyment Verco obejmuje produkty do ochrony oczu, dezynfekcji skóry, zwiększenia komfortu intymnego, wspomagania organizmu w okresie ciąży oraz leczenia ran i blizn. Specjalistyczne produkty okulistyczne są przeznaczone do ochrony i pielęgnacji oczu. Główną linią produktową z kategorii dezynfekcji skóry jest SEPTOskin wśród której znajduje się, między innymi, płyn, aerozol oraz żel. Komfort intymny kobiet w Polsce przywracają takie marki, jak: Infectvagin, Ovarin, Trivagin, Mucovagin. Preparaty dla kobiet w ciąży z serii Pregna zawierają specjalnie dobrane zestawy składników odżywczych, witamin i minerałów. Sutricon, to nowoczesne oraz holistyczne produkty do leczenia ran i blizn. Sprawdź gamę produktów Verco w internetowej Aptece Melissa!

Suplementy diety i farmaceutyki

Verco skupia się głównie na kompleksowym dbaniu o potrzeby kobiet. Jednym z suplementów diety, które wspomagają organizm w trakcie ciąży, jest Pregna Plus. Może być stosowany także przez kobiety planujące ciążę lub karmiące piersią. Zawiera kwas foliowy, żelazo, witamina D oraz jod, czyli składniki ważne na każdym etapie przed i po ciąży. Wyrób medyczny w postaci globulek dopochwowych, Infectvagin, zalecany jest do stosowania w przypadku chorób zapalnych pochwy o różnej etiologii - bakteryjnych, grzybiczych, mieszanych, atrofii oraz dystrofii pochwy, zapalenia szyjki macicy czy ektopii szyjki macicy. Z kolei emulsja do higieny intymnej Mucovagin będzie idealna po porodzie i zabiegach ginekologicznych. Zawiera kwas hialuronowy, pantenol, octenidynę, a także alantoinę, dlatego jest odpowiednia do pielęgnacji podczas regeneracji oraz gojenia okolic intymnych.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia