VITAMED - nowoczesny dystrybutor farmaceutyczny

VITAMED to firma istniejąca od początku lat 90’. Początkowo zajmowała się dystrybucją środków farmaceutycznych oraz produktów medycznych do aptek. Dziś Vitamed to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w swojej branży. Jest przedstawicielem działających na polskim rynku firm farmaceutycznych. Świadczy głównie usługi w zakresie rejestracji i dystrybucji produktów leczniczych oraz materiałów medycznych, a także zajmuje się organizacją sympozjów naukowych i konferencji dla farmaceutów i lekarzy. Marka zbudowała swoją renomę za sprawą sprawnej i efektywnej organizacji oraz przywiązania do wysokiej jakości. Każdy produkt jest dokładnie weryfikowany przez Vitamed, a także zobowiązany posiadać certyfikaty i wymagane atesty, aby mógł być dystrybuowany przez przedsiębiorstwo. W ofercie firmy znajdziesz suplementy diety, olejki OTC czy wyroby medyczne, które zdobyły uznanie nie tylko lekarzy czy marek farmaceutycznych, ale również pacjentów.

Vitamed - dystrybutor dbający o Twoje potrzeby

W ofercie Vitamed znajdziesz wiele znanych produktów, które wspomogą Cię w walce z infekcjami, problemami dermatologicznymi, gastrologicznymi, laryngologicznymi czy urologicznymi. Dystrybutor posiada również szeroki wybór preparatów dla dzieci. Wśród popularnych produktów, cieszących się pozytywnymi opiniami pacjentów, są: WORTIE Preparat do usuwania brodawek i kurzajek, który skutecznie radzi sobie z wirusowym zakażeniem brodawczaka ludzkiego czy NAILNER SZTYFT preparat na grzybicę paznokci. Ten ostatni świetnie rozjaśnia i pozwala szybko uporać się z nieestetyczną przypadłością. Popularny jest również SPOTNER BLIZNY żel, który poprawia wygląd blizn, zarówno tych po trądziku, jak i będących efektem uszkodzenia skóry. Produkt redukuje rozstępy i znamiona wrodzone. RINOGERMINA Spray do nosa przywracający barierę biologiczną pomaga natomiast w leczeniu oraz profilaktyce zakażeń górnych dróg oddechowych, gardła, ucha środkowego, migdałków i zatok. Preparat pozwala odtworzyć naturalną florę bakteryjną. Natomiast Immunotrofina to skuteczny środek na kaszel suchy lub chrypkę. Działa powlekająco na błonę śluzową i dzięki temu łagodzi podrażnienia. Ponadto, działa przeciwbakteryjnie i wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia