Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

VITAMED - nowoczesny dystrybutor farmaceutyczny

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

VITAMED to firma istniejąca od początku lat 90’. Początkowo zajmowała się dystrybucją środków farmaceutycznych oraz produktów medycznych do aptek. Dziś Vitamed to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w swojej branży. Jest przedstawicielem działających na polskim rynku firm farmaceutycznych. Świadczy głównie usługi w zakresie rejestracji i dystrybucji produktów leczniczych oraz materiałów medycznych, a także zajmuje się organizacją sympozjów naukowych i konferencji dla farmaceutów i lekarzy. Marka zbudowała swoją renomę za sprawą sprawnej i efektywnej organizacji oraz przywiązania do wysokiej jakości. Każdy produkt jest dokładnie weryfikowany przez Vitamed, a także zobowiązany posiadać certyfikaty i wymagane atesty, aby mógł być dystrybuowany przez przedsiębiorstwo. W ofercie firmy znajdziesz suplementy diety, olejki OTC czy wyroby medyczne, które zdobyły uznanie nie tylko lekarzy czy marek farmaceutycznych, ale również pacjentów.

Vitamed - dystrybutor dbający o Twoje potrzeby

W ofercie Vitamed znajdziesz wiele znanych produktów, które wspomogą Cię w walce z infekcjami, problemami dermatologicznymi, gastrologicznymi, laryngologicznymi czy urologicznymi. Dystrybutor posiada również szeroki wybór preparatów dla dzieci. Wśród popularnych produktów, cieszących się pozytywnymi opiniami pacjentów, są: WORTIE Preparat do usuwania brodawek i kurzajek, który skutecznie radzi sobie z wirusowym zakażeniem brodawczaka ludzkiego czy NAILNER SZTYFT preparat na grzybicę paznokci. Ten ostatni świetnie rozjaśnia i pozwala szybko uporać się z nieestetyczną przypadłością. Popularny jest również SPOTNER BLIZNY żel, który poprawia wygląd blizn, zarówno tych po trądziku, jak i będących efektem uszkodzenia skóry. Produkt redukuje rozstępy i znamiona wrodzone. RINOGERMINA Spray do nosa przywracający barierę biologiczną pomaga natomiast w leczeniu oraz profilaktyce zakażeń górnych dróg oddechowych, gardła, ucha środkowego, migdałków i zatok. Preparat pozwala odtworzyć naturalną florę bakteryjną. Natomiast Immunotrofina to skuteczny środek na kaszel suchy lub chrypkę. Działa powlekająco na błonę śluzową i dzięki temu łagodzi podrażnienia. Ponadto, działa przeciwbakteryjnie i wspomaga leczenie górnych dróg oddechowych.

Mrowienie w palcach stóp i dłoni to dolegliwość, która może wynikać z wielu różnych przyczyn...
CZYTAJ
Zakażenie układu moczowego, określane skrótem ZUM, to częsta dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiet. Źródła...
CZYTAJ
Zastanawiasz się, co to jest spirulina? To popularny składnik suplementów diety i kosmetyków o charakterystycznej,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia