Produkt dostępny również w wariantach:

Zdjęcie poglądowe

ACATAR Zatoki - 12 tabl.

12,39

Cena jednostkowa: 10,33 zł za 10 tabletek
Dostępny
Produkt dostępny tylko przy odbiorze własnym w aptece

Produkt dostępny także w innych wariantach:
ACTI-TABS - 12 tabl.
16,89 zł
Aerozol - 15 ml
15,89 zł

ACATAR ZATOKI

Wskazania:


Acatar Zatoki jest wyrobem medycznym wskazanym do stosowania w celu doraźnego leczenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: ból i niedrożność zatok obocznych nosa, nieżyt nosa, ból głowy, gorączka czy bóle stawowo-mięśniowe.

Właściwości:


Lek Acatar Zatoki ma złożony skład, który pomaga w doraźnym leczeniu infekcji. Skutecznie redukuje obrzęk błony śluzowej nosa i zatok w ten sposób udrażniając nos i przynosząc uczucie ulgi. Dodatkowo, preparat wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwgorączkowe. Zawarty w nim ibuprofen ma właściwości łagodzące stan zapalny i ból oraz obniżające temperaturę ciała. Natomiast druga sybstancja czynna leku, czyli chlorowodorek pseudoefedryny, zmniejsza obrzęk i przekrwienie śluzówki nosa. Dzięki niemu zmniejszona zostaje ilość wydzieliny katarowej, a symptomy nieżytu nosa zostają złagodzone.  Znów możemy swobodnie oddychać.

Skład:


1 tabletka zawiera:ibuprofen 200mg, pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg, substancje pomocnicze m.in.: sacharozę i lak żółcieni pomarańczowej (E110), lak Allura red AC (E129)

Stosowanie:


Produkt przeznaczony do stosowania doustnego.
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek co 4 do 6 godzin.

Ważne informacje:
Nie należy przekraczać dawki Acatar Zatoki - 6 tabletek - w ciągu doby.
Lek jest niewskazany dla dzieci poniżej 12. roku życia.

Opakowanie:


12 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Ulotki do pobrania

Cechy produktu

#1907

Producent:

USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Substancje czynne:

Pseudoefedryna
Ibuprofen
Przeznaczenie:
Wskazania:

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Certyfikaty i wyróżnienia