Produkt dostępny również w wariantach:
Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych
  • APAP EXTRA - Paracetamol 500 mg + kofeina 65 mg - 50 tabl. - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP EXTRA - Paracetamol 500 mg + kofeina 65 mg - 50 tabl. - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP EXTRA - Paracetamol 500 mg + kofeina 65 mg - 50 tabl. - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP EXTRA - Paracetamol 500 mg + kofeina 65 mg - 50 tabl. - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

APAP EXTRA - Paracetamol 500 mg + kofeina 65 mg - 50 tabl.

(1)

21,99

Cena jednostkowa: 4,40 zł za 10 tabletek
Dostępny
Produkt jest lekiem.

Zastosowanie:
Apap Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę.

Wskazania:
Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia. Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Przeciwwskazania:
Nie należy przyjmować leku: 
- jeśli wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku; 
- jeśli występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, 
choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca; 
- podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków; 
- podczas leczenia zydowudyną; 
- nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią; 
- nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Działania niepożąda

Należą do nich:
- skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, wysypka);
- ze strony przewodu pokarmowego: nudności, zaburzenia trawienia;
- ze strony układu krążenia: niemiarowość rytmu serca;
- ze strony ośrodkowego układu nerwowego: bezsenność, niemożność skupienia uwagi, drżenia mięśniowe, drażliwość;
- ze strony układu krwionośnego: rzadko agranulocytoza, bardzo rzadko trombocytopenia

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Skład:
1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Ulotki do pobrania

Klasterowy ból głowy to przypadłość, która nie jest zagrożeniem dla zdrowia, jednak znacząco utrudnia codzienne...
CZYTAJ
Ból kręgosłupa w krzyżu, czyli w dolnym odcinku pleców, określa się jako lumbago. Ze względu...
CZYTAJ
Czy wiesz, że przyjmowanie leków z posiłkiem może zmieniać ich działanie i tym samym może...
CZYTAJ

Cechy produktu

#2946

Producent:

USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Substancje czynne:

Paracetamol

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor
madzia

Ocena: 5

Duża paczka za niską cenę
Certyfikaty i wyróżnienia