APAP JUNIOR Granulat 250 mg - 10 sasz. - Apteka internetowa Melissa

APAP JUNIOR Granulat 250 mg - 10 sasz.

12,59

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Grupy:
APAP JUNIOR

Substancje czynne:
Paracetamol

Bloz: 3000981

Działanie i wskazania:
APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w formie granulatu w saszetkach o smaku truskawkowo-waniliowym. Produkt jest wskazany przy gorączce i bólach różnego pochodzenia. Dzięki doustnej formie, przyjmowanej bezpośrednio na język, bez potrzeby popijania, podawanie preparatu dzieciom jest wygodne i szybkie.

Dawkowanie:
Dawka leku APAP JUNIOR zależy od wieku i masy ciała, zwykle jednorazowa dawka wynosi 10-15 mg paracetamolu na kilogram masy ciała, do całkowitej dawki dobowej do 60-75 mg/kg masy ciała.

Odpowiedni odstęp między dawkami zależy od objawów i maksymalnej całkowitej dawki dobowej. Należy zachować co najmniej 6-godzinny odstęp pomiędzy dwiema dawkami, co oznacza podawanie leku maksymalnie 4 razy na dobę. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skontaktować się z lekarzem.

Sposób/droga podawania:
Lek APAP JUNIOR podaje się wyłącznie doustnie.
Nie należy przyjmować leku APAP JUNIOR po posiłku.
Granulat należy przyjąć bezpośrednio do jamy ustnej na język, a następnie połknąć bez popijania wodą.

Opakowanie:
Produkt jest dostępny w opakowaniach po 10 saszetek (paracetamol 250 mg).

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 4.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

jan

Ocena: 4

Opinia użytkownika

ok.
Ci, którzy kupili APAP JUNIOR Granulat 250 mg - 10 sasz. kupili także:

18,99 zł

7,99 zł

33,38 zł

17,99 zł