ZWYCIĘZCA RANKINGU
ZAUFANE OPINIE CENEO
DARMOWY ODBIÓR
W NASZEJ APTECE
DARMOWA DOSTAWA
KURIEREM OD 279 ZŁ
Zrealizowaliśmy ponad
1 500 000 zamówień

                                                                                  ASPIRIN - 100 tabl. - Apteka internetowa Melissa

ASPIRIN - 100 tabl.

Jesteśmy w polskim rejestrze aptek
Zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo
Zrealizowaliśmy już ponad 1 500 000 zamówień online

47,99

Cena jednostkowa: 4,80 zł za 10 tabletek

Produkt wycofany z oferty

Producent:
Bayer

Bayer Sp. z o.o.
Al.Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa


Grupy:
ASPIRIN

Właściwości:
Aktywny składnik Aspirin® hamuje produkcję substancji odpowiedzialnych za ból i stan zapalny. 
Dzięki temu Aspirin® skutecznie zwalcza nie tylko objawy, ale i źródła dolegliwości.
Lek do stosowania nie tylko podczas przeziębienia lub gorączki. Aspirin® świetnie sobie radzi również z  umiarkowanymi bólami dnia codziennego: bólem głowy, bólami mięśni, pleców i krzyża. 
Najbardziej znany lek na świecie – Aspirin® (kwas acetylosalicylowy) – jest również jednym z najlepiej przebadanych leków w historii. Od chwili wprowadzenia go na rynek pod nazwą handlową Aspirin® w 1899 roku lek ten zyskał na całym świecie zaufanie i popularność. Większość ludzi ufa klasycznej wersji leku Aspirin®, która jest obecna we wszystkich domach od ponad 100 lat jako skuteczne remedium na dolegliwości bólowe, stany zapalne* i gorączkę. Aspirin® to lek zaskakująco wszechstronny, łagodzi bowiem ból głowy, ogólne dolegliwości bólowe, bóle dolnego odcinka kręgosłupa i inne objawy utrudniające codzienne funkcjonowanie.
 
Skład:
Aspirin® – 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.
 
Stosowanie:
1 do 2 tabletek. Dobowa dawka: 8 tabletek.
 
Opakowanie:
100 tabletek

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:

15,99 zł

9,99 zł

17,99 zł

Ci, którzy kupili ASPIRIN - 100 tabl. kupili także:

21,79 zł

9,25 zł

33,99 zł