Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
 AVA ASTA C+ Krem do twarzy Intensywne wygładzenie na noc, 50 ml - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

AVA ASTA C+ Krem do twarzy Intensywne wygładzenie na noc, 50 ml

24,99

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

AVA ASTA C+ KREM DO TWARZY - INTENSYWNE WYGŁADZENIE NA NOC

Wskazania:

Ava Asta C+ Krem do twarzy Intensywne wygładzenie na noc to kosmetyk pielęgnacyjny stworzony z myślą o skórze dojrzałej przeznaczony do stosowania na noc. Wykazuje silne działanie odmładzające.

Właściwości:

W kremie Intensywne wygładzenie na noc Ava Asta C+ zastosowano astaksantynę. Odpowiada ona za redukcję zmarszczek, gładką, miękką i odżywioną skórę. Ten pochodzący z mikro alg karotenoid jest najsilniejszym znanym w przyrodzie naturalnym przeciwutleniaczem. Wykazuje silne działanie odmładzające: odpowiada za przyspieszenie regeneracji naskórka, wychwytuje wolne rodniki oraz niweluje przebarwienia. Krem został również wzbogacony o dodatek witaminy C, która pobudza  produkcję kolagenu w naskórku. Z kolei kwas hialuronowy doskonale nawilża. W kremie zastosowano też bogate w witaminy i minerały ekstrakty z marchwi i tamaryndowca indyjskiego, które dopełniają regeneracyjne i odżywcze działanie kremu. W efekcie stosowania kremu skóra staje się nawilżona, jędrna, elastyczna i skutecznie wygładzona. Krem nie barwi, a jego intensywny kolor wynika z wysokiej zawartości astaksantyny.

Skład:

Ingredients: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil (olej z nasion słonecznika), Glyceryl Stearate, Glycerin (gliceryna), Glycine Soja Oil (olej sojowy), Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter (masło shea), Ceteareth-20, Dimethicone, Sodium Ascorbyl Phosphate (witamina C), Tocopheryl Acetate (witamina E), Citrus Grandis Peel Oil (olejek eteryczny ze skórki grejpfruta), Tamarindus Indica Fruit Extract (ekstrakt z tamaryndowca indyjskiego), Sodium Hyaluronate (hialuronian sodu), Algae Extract (ekstrakt z alg), Astaxanthin, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Citric Acid, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene.

Stosowanie:

Nanieś krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, dokładnie wklep i pozostaw do wchłonięcia. Kosmetyk przeznaczony do stałej pielęgnacji do stosowania na noc.

Opakowanie:

50 ml

Z tym produktem kupowano także:

Cechy produktu

#32364

Producent:

AVA

Laboratorium Kosmetyczne AVA
Stara Wieś
ul. Dąbrowiecka 3
05-430 Celestynów

Dla kogo:
kobieta
Kluczowy składnik:
olej sojowy
witamina e
witamina c
keyboard_arrow_down
Pora stosowania:
na noc
Postać:
krem
Problem:
zmarszczki
przebarwienia
Przeznaczenie:
twarz
noc
Typ produktu:
kosmetyk
Wiek:
po 40. roku życia
Właściwości:
nawilżające
wyrównujące koloryt skóry
regenerujące
keyboard_arrow_down
Wskazania:
skóra dojrzała
Certyfikaty i wyróżnienia